Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ako procitas na omotu bas tog 2 x LP-a muzicare koji su participirali na tom muzickom materijalu, zakljucices da tu i nema neke kontre.

Naprotiv. :)

 

Слика је више контра надрканим македонским аудиофилима. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel to ploca naslonjena na quad zv?

(a vidim Wyatt-a da svira bubnjeve, znaci album snimljen pre nego sto je imao nesrecu...?)

Da.

Wyatt je imao nesrecnu povredu 1973 god., a na unutrasnjem omotu se jasno vidi da su snimci sa koncerata iz 1975 god., tako da on ne svira bubnjeve vec Chris Cutler ( bubnjevi, klavir ).

Wyatt peva na dve numere kao gost,

Rado se vracam ovom duplom LP-u najvise zbog Fred Frith-a, fenomenalnog gitariste i umetnika koji je i clan Henry Cow bio tada.

Setim se "Ring-Ring" festivala 2005 g. i njegovog fenomenalnog solo koncerta u Rex-u. Jedan od najboljih i najoriginalnijih koncerata na kojima sa prisustvovao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da.

Wyatt je imao nesrecnu povredu 1973 god., a na unutrasnjem omotu se jasno vidi da su snimci sa koncerata iz 1975 god., tako da on ne svira bubnjeve vec Chris Cutler ( bubnjevi, klavir ).

Wyatt peva na dve numere kao gost,

Rado se vracam ovom duplom LP-u najvise zbog Fred Frith-a, fenomenalnog gitariste i umetnika koji je i clan Henry Cow bio tada.

Setim se "Ring-Ring" festivala 2005 g. i njegovog fenomenalnog solo koncerta u Rex-u. Jedan od najboljih i najoriginalnijih koncerata na kojima sa prisustvovao.

Bio na koncertu Fred Frith-a, tamo daleko u proslosti... Dom omladine dancing sala. :) negde pocetkom 90ih?

secam se odlican koncert

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam danas u toku dana spomenuo ovaj koncert u Rex-u, maja, 2005 god.

http://www.popboks.com/article/1103

Totalno "ludilo" i sve ono gore opisano ( sacma, secer etc. )... secam se dobro da su mu poslednji zvucni efekti na samom kraju koncerta bili odlicna imitacija zova kitova.

Nesto izuzetno. Posebno.

 

Posle F. Frith-a me je samo priblizno "pomerio" S. Hackett u Bojcinskoj sumi ( ovo je bilo i razumljivo jer mi je Genesis jedna od omiljenih grupa, a od Steve-a sam vec tada imao dobru vinil kolekciju i znao sta me ocekuje. Za F.Frith-a nisam ni sanjao da ce biti tako dobro ni priblizno).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dugo ocekivani primerak, a da nije licenca ( UK press ). Spoljni omot je malo "naceo zub vremena", ali je unutrasnji deo sasvim OK.

Sam vinil i vise nego korektan.

 

Izgleda da ce biti dan za Uriah Heep, te idemo retrogradno ( a zasto bi bilo uvek bas "sve po redu" ). :)

 

Trenutno na gramofonu .... 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kojeg Trouble Mana-a?

Odnosno koje aktuelno vinilno reizdanje Trouble Man-a uzeti, ukoliko imaš takva iskustva?

 

Ја имам ово:

 

http://www.discogs.com/Marvin-Gaye-Trouble-Man/release/2088531

 

Ниво шума је мало виши но што бих волео - мада како је ово једина копија коју сам слушао - не могу да тврдим дали је до плоче или је до снимка.

 

Da! Ako je tema "muzika iz blaxploitation filmova" dodao bih i Coffy, Roy Ayers-a :)

 

И ово:

 

http://www.discogs.com/Final-Solution-Brotherman-Original-Motion-Picture-Soundtrack/master/206388

 

Толико ултимативни soundtrack што ни филм нису завршили. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...