Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Preporučeni Komentari

danas je planirana visesatna LP sesija,nesto je vec bilo,nesto ce tek da bidne,ali...Stephen Stills "1" izuva..."Go back home","Black queen" recimo su majka i maceha za seciranje :shinymj5:...gustam Coplanda......."Louis,I think this is the beginning of beautiful friendship " :drinking-2:

IMG_4375.JPG

IMG_4376.JPG

IMG_4377.JPG

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
16 minutes ago, ninja said:

Kakav je Copland u poredjenju sa Marantzom? 

11 minutes ago, Zen Mod said:

lampastiji

hmmm....PM6A je vise ruzicasti lampion,naspram CTA401...ovako na kratko,CTA401 je mnogo,mnogo tvrdji zvuk no PM6A...doduse,imam jos osmog putnika na palubi u vidi Mullard EL34 u njemu,koji sutra vracam,posto je takav bio deal,i cena za Copland je bila formirana bez nijih...namerno sam izbegavao ove cevaske price,lovacke price,,ova cefka vs ona cefka,s jednom svira izuzetno dobro vilolininisticki kvartet,s drugom moze i stoclani ciganski orkestar....ovakav je bio deal,daj da vidim kako sviri sa tim Mullard EL34,da imam neku referencu,cenovno se nismo uspeli dogovorili oko dodatnih troskova za njih,navodno se radi o nekoj extra-extra varijanti za njih...:matrix:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
28 minutes ago, aaa zmaju! said:

A što nema haube, jel tolko greje ili zbog anbijenta?

jerbo ambijent,treba sutra da vratim 4 EL34 koje su sad u njemu,pa sam skinuo haubu jutros,da se ne zezam sutra izjutra oko toga...inace se sa haubom greje u 3PM,bez nje nije tolko strasno,i verovatno sa tim extremnim grejanjem ukazuje na to,da je vezan u A klasu....

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Muddy Waters...Folk singer...sad ona varijanta od 200gr,sto trosim retko,ko nedeljni odlazak na misu :hypocrite:...rezan pretezno na deo ploce gde je brzina jos najveca...izuva....verovatno mimo MFSL-a,jedna stepenica nize,al je 00.....obicna varijanta je isto jako dobra,ali.....:thumbsup:

IMG_4385.JPG

IMG_4386.JPG

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...