Jump to content

Wolandovi Tannoy-i


grozni

Preporučeni Komentari

Bio na poslu. Robija. Pa kod Sava po zvučnjake. Slušali ih tamo (mogao bi da živi sa njima, reče on). Pa strečovali, uneli, odvezo, izneo, uneo, sastavio, povezao... Malo li je za danas? :) Slike... Prvo kod Sava:

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 161
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

nice :oke: ..socim ces to (privremeno?) terati..kao preamp onaj AA,izlaz?

 

Goniće ih stalno Babelfish J2. AA kao preamp je privremen.

 

Zvuk... Drugačiji. Ni bolji ni lošiji od Đurđevaka, samo nešto drugačiji. Preširoko su postavljeni, ali i ovako je OK, znam da nemam problem sa akustikom prostorije, dakle kada dođe nova (uža) polica može biti samo bolje. Moram da kažem da zvuče bolje nego kod FFL-a, verovatno zbog postolja. Nešto su osetljiviji nego Đurđevki. Za sada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaš, i ja sam primetio da me gledaju.... Gde god sednem oni gledaju... I prate me. Sviraju zamnom :)

 

Policu sam planirao da napravim odavno, ali sada je pravo vreme - to će biti sledeća prinova. A sweetspot im je širok. Poprilično.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoćemo sigurno ali tek od oktobra. Sav sam u nekim datumima ali sam sam sebi tako namestio :punish::suicide2:

 

Postao sam stric na veliku subotu ove godine. Od tada nisam video bebca, onda moš misliti koliko sam nakarikao sebi :whiteflag:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Paz da nahranis Gagija. Onaj zivi na vazduhu al i to umereno. Si ga vido kaki je? Probaj nekog tezeg kandidata. Salim se super su legli, voleo bih cuti fajt 1 na 1, Tanoj vs Djurdjevke. Sta mislis za koga navijam. Pa makar i bez founteka  :Viannen_loungelizard:  Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoćemo sigurno ali tek od oktobra. Sav sam u nekim datumima ali sam sam sebi tako namestio :punish::suicide2:

 

Postao sam stric na veliku subotu ove godine. Od tada nisam video bebca, onda moš misliti koliko sam nakarikao sebi :whiteflag:

 

Oktobar je OK, ali nema izgovora :)

 

Jel su ovo Tanoji iz Vrdnika?

 

Nisu.

 

Paz da nahranis Gagija. Onaj zivi na vazduhu al i to umereno. Si ga vido kaki je? Probaj nekog tezeg kandidata. Salim se super su legli, voleo bih cuti fajt 1 na 1, Tanoj vs Djurdjevke. Sta mislis za koga navijam. Pa makar i bez founteka  :Viannen_loungelizard:  Pozdrav

 

Mnogo bi Ti se svideli Tannoy-i. Ne radim Te, ozbiljno kažem. A to za Gagija je izazov :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Paz da nahranis Gagija. Onaj zivi na vazduhu al i to umereno. Si ga vido kaki je? Probaj nekog tezeg kandidata. Salim se super su legli, voleo bih cuti fajt 1 na 1, Tanoj vs Djurdjevke. Sta mislis za koga navijam. Pa makar i bez founteka  :Viannen_loungelizard:  Pozdrav

Izgleda da si ti zamrzeo te Tannoy-e gledajući ih one silne mesece ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super izgledaju Woli. Iinteresantno je da su efikasniji od Sonido-a. Mada je centralni kod Đurđevka na otvorenom. Drugo, kad si već pravio postolja trebao si da povećaš zapreminu kabineta. Ali to bi povuklo i skretnice i... Uživaj, svaka kuća treba da ima bar jedan par ovakvih Tanoy-a. :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...