Jump to content

Wolandovi Tannoy-i


grozni

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 161
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jako mi se sviđa to što se nazire da bi moglo nastati! Mislim da bi takvi driveri funkcioniorali čak i u mojoj maloj sobici zbog točkastog izvora zvuka, hoću reči da vjerojatno ne treba velika udaljenost od zvučnika da se zvukovi stope kako treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prelepo izgledaju

 

ali je to plakalo da se stalci iskoriste kao prosirenje litraze (povecanje kutije ) ........

 

u 6 oka cemo cakulati kako ....... mozda napravimo i grozomorni TL na kraju :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prelepo izgledaju

 

ali je to plakalo da se stalci iskoriste kao prosirenje litraze (povecanje kutije ) ........

 

u 6 oka cemo cakulati kako ....... mozda napravimo i grozomorni TL na kraju :rofl:

 

Ti si jedini shvatio da je to i bila rezervna ideja :) A možda na kraju i bude TL, ja sam Ateista  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Udri mu na ego. Gitaristi padaju na te fore. Imas srece. Moj je basista. Oni nisu cak ni bubnjari. Nemam pojma gde sam pogresio u vaspitanju. ( a najboljim sam ga hranio....).

 

Kad zagusti navabim ga novim žicama (Come in here, dear boy have a new strings, You're gonna go far...) :)

 

Lepi skoro ko scottovi.  :wink2:

Daj bre neku kasvetnu sliku. Sta ti je sa telefonom? I SonyErikson bi bolje uslikao.

 

To je Savo slikao, pustio MMS-om, sutra kad ih donesem, još nisu kod mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...