Jump to content

Munich High End Show


neskor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

.............

u komentarisanje estetskog izgleda, a već je i moja pokojna baba naučila da o ukusima ne vredi raspravljati. :wink2: 

 

Tvoja pokojna baba onda nije imala pojma kako treba da se radi :rofl:

 

Apsolutno o ukusima vredi i treba raspravljati i to svi radimo svaki dan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do pre 10 dana mi smo bili DIY a onda smo shvatili da ima mesta i za poboljsanje ekonomije u ovoj zemlji u kojoj svi sve znaju a nemaju OO da krenu i to ponude svetu! Mi smo bubrege sacuvali za sebe stegli OO i ulozili u "taburee" ionako nam je industrija namestaja jedna od grana koja jos uvek postoji i izvozi! Kad sam video sto za rucavanje "Ralph Lauren" od 5900€ shvathio sam da "Taburei" moraju da vrede vise pogotovu ako smo inovirali i napravili swicher za grejanje.... Preko se ne sikiraju puno sto je u grejanju choper vec slusaju kako to svira a kritike da svira analogno i impresivno smo dobili od ljudi koje smo prvi put videli i koji znace nesto u High End-u.To nam je bio i cilj....Ovo sto se ovde razvilo je primer da ce na forumima uvek postojati opozinog misljenja koje smo sa zadovoljstvom prihvatili...Razvila se dikusija i to je dobro....Prasina se dize kako kod nas tako i u svetu i to je takodje dobro....Narudzbine smo dobili sto je vise nego dobro....Srbin Srbinu ne oprasta uspeh.... Sto je ziva istina.....A mi smo samo obicni ljudi neko inzinjer a neko ne, zaljubljenici u muziku pre svega a ne zanimaju nas puno price tipa kojim si kalajem lemio koji konektor jer to vodi ludilu i udaljava nas od esencije a to je dobra muzika..." Ko drukcije kaze, klevece i laze...."Tim Auris AudioMilomir Trosic - Trstenik, Projektant, dizajner i CEOSlobodan Sosic - Jagodina, Projektant i dizajner i CTONikola i Ivan projektanti i programeri....Milan - AsemblingDragan, asemblingIvan, asemblingTrafomatic - friends, dizajn, trafoi i podrska ( Sasa i Mica )HCP d.o.o. Sve ostalo....Imate mail na sajtu www.aurisaudio.rsVolimo vas sve i samo napred......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajde de.. Srbi, pa jos da se i ne mlate - sasvim prirodno, tim pre obzirom na dugogodisnje shizofreno stanje nacije..  Ipak nije bas da je na mestu da "se uspesi ne prastaju" - teska je rec. Da ste zivi, zdravi, veseli i da vam ide onako kako je dobro da ide :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do pre 10 dana mi smo bili DIY a onda smo shvatili da ima mesta i za poboljsanje ekonomije u ovoj zemlji u kojoj svi sve znaju a nemaju OO da krenu i to ponude svetu! Mi smo bubrege sacuvali za sebe stegli OO i ulozili u "taburee" ionako nam je industrija namestaja jedna od grana koja jos uvek postoji i izvozi! Kad sam video sto za rucavanje "Ralph Lauren" od 5900€ shvathio sam da "Taburei" moraju da vrede vise pogotovu ako smo inovirali i napravili swicher za grejanje.... Preko se ne sikiraju puno sto je u grejanju choper vec slusaju kako to svira a kritike da svira analogno i impresivno smo dobili od ljudi koje smo prvi put videli i koji znace nesto u High End-u.To nam je bio i cilj....Ovo sto se ovde razvilo je primer da ce na forumima uvek postojati opozinog misljenja koje smo sa zadovoljstvom prihvatili...Razvila se dikusija i to je dobro....Prasina se dize kako kod nas tako i u svetu i to je takodje dobro....Narudzbine smo dobili sto je vise nego dobro....Srbin Srbinu ne oprasta uspeh.... Sto je ziva istina.....A mi smo samo obicni ljudi neko inzinjer a neko ne, zaljubljenici u muziku pre svega a ne zanimaju nas puno price tipa kojim si kalajem lemio koji konektor jer to vodi ludilu i udaljava nas od esencije a to je dobra muzika..." Ko drukcije kaze, klevece i laze...."Tim Auris AudioMilomir Trosic - Trstenik, Projektant, dizajner i CEOSlobodan Sosic - Jagodina, Projektant i dizajner i CTONikola i Ivan projektanti i programeri....Milan - AsemblingDragan, asemblingIvan, asemblingTrafomatic - friends, dizajn, trafoi i podrska ( Sasa i Mica )HCP d.o.o. Sve ostalo....Imate mail na sajtu www.aurisaudio.rsVolimo vas sve i samo napred......

 

Bravo za trud, dizajn je pitanje ukusa a cena pitanje ciljne grupe potrosaca tako da je besmisleno govoriti o tome. Lamm ampovi kostaju po 100K evra.

 

Koliko ste (si) novca ulozili da bi se napravio taj izlozbeni primerak i da bi se pojavili na pomenutom sajmu ako nije tajna?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E hocu ali ne obecavam kad jer polako ali sigurno moji matorci najavljuju javno odricanje od mene, jerbo sve redje idem kuci. Jbg, bez auta se ne moze svuda :)Ali napravicu turu do Trstenika to mi je 7min autom od kuce.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zero i ninje imaju limite, ako ti kazem da je ruta 7km bice ti jasno da je 7min za ninju koji zna gde su strumfovi sa radarima i poznaje put u svaku rupicu jer je zavrsio srednju Tehnicku u Tsu, a 15min za obicnog coveka koji postuje saobracajne propise. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Bravo za krusevljane, ako se uzme u obzir da je masto na sajmu 15000e + troskovi 10000e cena od 17000e za pojacalo je smesna neka se i ostali

strucnjaci ukljuce i pojave se na nekom sajmu (bar sajmova ima) sa svojim uredjajima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo za krusevljane, ako se uzme u obzir da je masto na sajmu 15000e + troskovi 10000e cena od 17000e za pojacalo je smesna neka se i ostali

strucnjaci ukljuce i pojave se na nekom sajmu (bar sajmova ima) sa svojim uredjajima.

 

strucnjace, red je da se prvo predstavis, pa onda malo pazljivije citas prethodno kako bi shvatio da nema potrebe da se nastavljas na nepotrebnu i vec prekinutu diskusiju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo za krusevljane, ako se uzme u obzir da je masto na sajmu 15000e + troskovi 10000e cena od 17000e za pojacalo je smesna neka se i ostali

strucnjaci ukljuce i pojave se na nekom sajmu (bar sajmova ima) sa svojim uredjajima.

 

Dobar dan, Misirac!Lijepo od tebe što osjećaš potrebu braniti svoje prijatelje. Mislim da ih zapravo i nemaš od čega braniti ovdje jer ćeš, ako pregledaš sve diy forume na svijetu, vidjeti da samograditelji više govore o zanatskoj vrijednosti uređaja nego o brendiranju proizvoda.

Inače je i na drugim forumima običaj da se prvi post napravi u dijelu rezerviranom za nove članove:

http://www.diyaudio.rs/forum/3-obavestenja-o-radu-foruma-predstavljanja/

 

Ljudi se najčešće predstave, kažu nešto o sebi, što vole u ovom hobiju itd. Pogledamo li širu sliku društva možemo primjetiti sociološki fenomen kojeg ćemo nazvati: "Pozdrav".

Naime iz nekog razloga se na svim meridijanima i kulturama običava pozdraviti prisutne prilikom ulaska u krug.

 

Dobro došao, Misirac i osjećaj se kao kod kuće!

 

Zerowaf

 

 

EDIT: Dok sam natipkao Gaggia je već napisao svoj post.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...