Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Sad možeš da planiraš veeelika PUNTOVANJA :)

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika E ovo je mnogo smesno.

Cestitke stizu i odavde. Neka je sa srecom! Nista lepse od mirisa novih kola.

Predpostavljam da nece biti odgovora od Chokija jedno duze vreme. Mora da je pala jedna lepa test voznja. Postavljena slikaPostavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a kur ......krecem polako sa prvim od obecana tri blazena pijanstva za (jedva nekako u Srbiji nam miloj ) docekano novo klokotalo :rofl:da je sve islo normalno ( sto evidentno ne moze ) onda bih se zadrzao na jednom postenom i domacinskom zalivanju :sarcastic_hand:daklem - ako veceras budem postovao nesto sa jos manje smisla no inace - slobodno zaracunjajte na otaj tal .buha - trula crna visnja , da ne kazem crna metalik ( mada meni vise lici na akril , al bese vec dovoljno vece da ne razbiram)punto classic emotion full oprema - klima abs blablaako bude imalo pameti u drzavi - ugradice se i plin:drinks:slicke za dana ... mada - sta ima da se slicka - konfekcija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da je stigla pila! E i neka je! Da su još malo odugovlačili mogao si kod prodaje tvrditi da je godinu mlađi! :)Neka te vjerno služi dok god ga budeš htjeo imati!A sad - proslava po balkanski! :drink::hunter::cheers::drink2::drinking-2::145fs63704::killer::alkosi::pivo::Laie_68::ny1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas vala! A ne da (opet) uplacujes nekom drugom parking! :buehehe:

Tako se neki dan moja ženica posvađala sa službom za naplatu parkinga!Prvo je ukucala tablicu od Clia, onda je shvatila da je sa Ibizom, pa je ukucala tablicu od auta kojeg uopće nemamo (dobro, zapravo je okrenula brojeve sa Seatove tablice) da bi na kraju izgrdila službenika parkinga još uvijek ne shvačajući zašto i nakon svega ima kaznu zalijepljenu na staklo... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako se neki dan moja ženica posvađala sa službom za naplatu parkinga!Prvo je ukucala tablicu od Clia, onda je shvatila da je sa Ibizom, pa je ukucala tablicu od auta kojeg uopće nemamo (dobro, zapravo je okrenula brojeve sa Seatove tablice) da bi na kraju izgrdila službenika parkinga još uvijek ne shvačajući zašto i nakon svega ima kaznu zalijepljenu na staklo... :buehehe:

Sta ces! I to su blagodeti nasih raskosnih zivota!Kad svi ponekad imamo po dva-tri auta! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:Viannen_loungelizard:

oPuntio se , majke im ga ..........

stigao pred kapiju - dovezen sos kamionce

zasad nikakvih nedostataka nema - cak i pali !

:buehehe:

e brao ti ga

samo da je došao da te nisu ispušili :127fs698873:/đe su smajlići nama onog djavolčića što dimi/ zanači zamislite da je tu

e bi bilo nervoze

ovako imaš cijelu zimu da se svikneš na njega pa na ljeto il u CG il Grčku il u Hrvatsku volj ti đe ćeš

samo šoldi i ne šekiraj se

P.S.

evo ga tek u editu.

Miko il mene zajebava moj komp, il mreža ili si opet nešto podešavao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta ces! I to su blagodeti nasih raskosnih zivota!Kad svi ponekad imamo po dva-tri auta! :buehehe:

Nisam htjeo zvučati bahato! :blush: Takve su nam trenutne okolnosti, a u neku ruku i potrebe. Bio sam do sada i bez bicikla, a nitko mi ne garantira da neću i ponovo.Možda djeluje sjajno sa strane, ali prava istina je da se snalazi kako se zna i umije i da zahvaljujući viđenijim kreatorima naših života i ono malo što je navodno vrijedilo odlazi u Honduras.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj sada da se pravdaš Zero... Ja sam u jednom trenutku imao 6 Mini Morrisa... Ali samo dva registrovana... Sada ispada da opet imamo tri auta, R5, Twingo i Lagunu (koja i jeste i nije moja...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj sada da se pravdaš Zero... Ja sam u jednom trenutku imao 6 Mini Morrisa... Ali samo dva registrovana... Sada ispada da opet imamo tri auta, R5, Twingo i Lagunu (koja i jeste i nije moja...)

Razumijemo se, doktore! :ok: Nego, kako to da tebi auto dođe i prije nego što ga odlučiš imati, a almighty treba povesti Novembarsku revoluciju da dobije svoj već uplačeni? :Viannen_loungelizard::cheers: Odoh ja sad dok je vrijeme.... :sporty095_2::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"buha - trula crna visnja , da ne kazem crna metalik ( mada meni vise lici na akril , al bese vec dovoljno vece da ne razbiram)punto classic emotion full oprema - klima abs blablaako bude imalo pameti u drzavi - ugradice se i plin "Boja, klima, trte-mrte... :crazyrocker: ..Kazuj more sta ces da stavljas od muzike unutra, sigurno si nesto vec isplanirao... Blaupunkt mozda ... Iako ti Pun(k)to nije plav...Al ozbiljno, mjuza unutra pa onda :Laie_68:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za sound opremu ce nadjemo nesto naivno - neki usb radion sto sam trazio onomad ;a propo najvaznije opreme - zahvaljujuci drustvu koje je doslo da zalije - sve je vec nabavljeno ::buehehe:

jel ovo skinuto sa radia il televizora ili je možda standardni dio opreme za sjevernu pokrajinu :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...