Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

svodi se na to da sam 26 godina voz'o talijansko govance napravljeno u Srbiji - koje me nikad nije na putu ostavilo ....... a vala nikad ne da nisam bio najsporiji - no sam bio medju najbrzima :sarcastic_hand:

neka ovo novo posluzi samo upola kao staro klokotalo - preferencijalno moze da bude i talijansko govance napravljeno u Zimbabveu - sto se mene tice :buehehe:

Lepota je u oku posmatrača. Vozilo je u rukama vozača...

Znam neke kojima ni tenk ne bi potrajao. Znam, druge, kojima ni tricikl ne bi zasmetao da ga decenijama voze uz uživanje...

Zen-e uživaj, da se ne ponavljam, već Ti to poželeh. Poljubiše li Te ukućani? U oba obraza...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmi !!!!(ovo k'o iz onog crtanog ) :Viannen_loungelizard:daj slike , pa nek' ide zivot

evo nek da slike, pa da ga preferencijalno banujemo: naglavacke ili na tur ! :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam skontao da je preferencijalno poreklo ono koje robi u carinskom postupku obezbedjuje povoljniji tretman....Dakle nisam omasio oko pravnika... :buehehe:

Preferirao bih kada se reč „preferencijano“ ne bi koristila po svačijim preferencama, ali šta da se radi...'De omašio...No, ovde, su krivi, najverovatnije jezičari-want-to-be... Umesto da, pravilno, a može, prevedu, oni su „preveli“ kao „preferencijalni tretman“...Odosmo u off, tek onako, delim krivicu i idem da se stidim... Dve, tri, mandarine i jedna banana...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a naravno Ziko - izljubimo se mi ucelo svako malo - ni Bonzita nam ne treba kao povod :sarcastic_hand:malo mi bilo onako - predadoh na reciklazu vernoga mi keca - u zadnjoj iteraciji 1400ccm , 85KS , spusten , rasiren , sa udobnim opel sedistima , petak talijanac menjac ........al' sad ga stvarno izdade skoljka ..... a ja ledja nemam za overhauling iz hobijanaslo bi se 200-300 ojra za drugu kantu za reciklazu , al' to sa ledjima je na zalost istina .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a naravno Ziko - izljubimo se mi ucelo svako malo - ni Bonzita nam ne treba kao povod :sarcastic_hand:malo mi bilo onako - predadoh na reciklazu vernoga mi keca - u zadnjoj iteraciji 1400ccm , 85KS , spusten , rasiren , sa udobnim opel sedistima , petak talijanac menjac ........al' sad ga stvarno izdade skoljka ..... a ja ledja nemam za overhauling iz hobijanaslo bi se 200-300 ojra za drugu kantu za reciklazu , al' to sa ledjima je na zalost istina .......

Čuvaj Ti svoju školjku i back-bone...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Takodje stiglo. JBL077 supervisokotonac (ili 2405). Originalne plave Al membrane. Sada mi jos samo fali bas 2231 ili 2235. Tesko ce se naci ali cekamo.

dajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmidajmi !!!!(ovo k'o iz onog crtanog ) :Viannen_loungelizard:daj slike , pa nek' ide zivot

post-83-0-53909000-1292144264.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je AyreWave pocheo traziti Snow Leopard, a moj Mac pri kraju zivota, idemo opet na Windows verziju...post-47-0-81798100-1292356908.jpgSilverStone LC-19B-R [120W DC-DC fanless PSU]Intel D510MO Atom Fanless MB2GB Kingmax RAM500GB Samsung 2.5" HDDScythe QuietDriveEMU 1212mPlaniran XP3 sistem nalik Cics'ovog Memory Player-a + foobar2000. Kontrola preko VNC-a.Ukoliko postoji interes, mogu da uslikam proces i postavim u zasebnu temu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@SteinStigli! Stigli!post-47-0-75329800-1292444298.jpg post-47-0-03663900-1292444305.jpgPoruchio sam ih u petak i dobio mail da je najbrza isporuka 18 - 36 dana. OK - ne zuri mi se.5 dana kasnije, stize momak iz UPS-a i pruza paketich. :)BTW, za dva seta [lezaj + poluga] plus isporuka od Amerike do Makedonije - $39.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta da kažem nego da ti malkice zavidim. Ne preterano, jer ja nisam ni pokušao. Kao što već rekoh onamo, ja sam danas svu svoju mentalnu, finansijsku, a bogami i leđno-mišićnu energiju investirao u laminatnu podnu oblogu. Nekih 250 kilograma koje ću rasporediti na oko 50m2 slušaonice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta da kažem nego da ti malkice zavidim. Ne preterano, jer ja nisam ni pokušao.

Daleko od toga, ne znam ni ja kad bi bio gotov, ali bar sad nemam izgovor da su delovi 'unobtanium'.

Kao što već rekoh onamo, ja sam danas svu svoju mentalnu, finansijsku, a bogami i leđno-mišićnu energiju investirao u laminatnu podnu oblogu. Nekih 250 kilograma koje ću rasporediti na oko 50m2 slušaonice...

Kako se to isplati, da samo znash. :) Danas ti je muchno, za nekoliko dana bash radosno. :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daleko od toga, ne znam ni ja kad bi bio gotov, ali bar sad nemam izgovor da su delovi 'unobtanium'.Kako se to isplati, da samo znash. :) Danas ti je muchno, za nekoliko dana bash radosno. :crazyrocker:

Znam...U prizemlju smo pored svih prepreka koje predstavljaju vrata, pragovi, stubovi, radijatori, cevi, sve postavili za tri dana. Ovde će to veoma verovatno biti isto toliko jer ima dosta teških komada opreme koje moram pomerati da rasprostrem izolacionu podlogu, ali ovo ću kao svaki pravi samograditelj, da uradim samostalno, pa kako uspe :) Sreća pa je podloga iverica koja je šarafljena i lepljena i već je čisto, pa me ne čeka opet dva dana ribanja, klečanja, šmirglanja... Inače, ako ti ona druga garnitura ispadne višak, samo javi, imam još onih magnezijumskih cevi, golf loptica... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...