Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

a krvi cu da im se napijemosnovacu grupu na fejsu "zastava promet sombor lopovi i hohstapleri, na celu sa direktorom XX "uclanicu se u svaki domaci auto forum i postovati istona svakom sajtu gde se postuju komentari zadovoljnih kupaca Fiata cu se ubartam i priopćim par slatkih rečii onda googe radi svoje za zastava promet sombor:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I...Jedino što ćeš Ti da se nasekiraš.Čuvaj živce, pričam iz ličnih, sličnih, iskustava. Ne, baš, uvek, sa vozilima, ali, primenljivo je...Jednom kada (ne kažem „ako“) dobiješ vozilo, uživaj i zaboravi na sve...Znam, tako izgleda da „oni“ pobeđuju, al' nije, baš, tako... Ima drugih koji će da im zagorčavaju život. Ti čuvaj svoj od zagorčavanja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mislim da nema tog problema kojeg ne bi mogao riješiti sa 2-3 boce Zenovače, 2-3 komada platna izrezanog na trake, jednim upaljačem i jednim sposobnim vozačem koji će te hitro odvesti sa lica mjesta nakon što napraviš reklamaciju... :crazyrocker: Da ne bi došao prenapet na reklamaciju predlažem da se putem opustiš uz Ritam Nereda i njihovu varijantu Motorheada - Lažeš... :diablo::hi::dirol::D P.S. Dobro ti kaže Žika! Još malo strpljenja, a kad dobiješ pilu zaboravi na sve! :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednom kada (ne kažem „ako“) dobiješ vozilo, uživaj i zaboravi na sve...

a ga utješi :buehehe: nego najbolje je fino tražit povraćaj para dok je na vrijeme.tako su i mene izradili (opet jedno lijepo tješenje :buehehe: ) ali crnogorski građevinari.platio stan unaprijed, čeko da se završi 12 godina,U međuvremenu otišla firma u stečaj. dobio stan 50% završen. Puko pare da ga završim i na kraju bio vrlo vrlo zadovoljan tip.Ovo je Balkan rode što ođe ima nema niđe nasvijet. :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jok ( a propo zaborava)vidi - ja sam od onih koji automobil uvek voze malo brze , sa naglaskom na brzoj ali i tecnoj voznji ;za 25g. vozackog staza sam platio 4-5 kazni , nikad nisam izazvao nikakav ni minimalni kurcslus , nijednom nisam upao u makaze ........uz to - u saobracaju na bilo kakvu provokaciju mog mira i koncentracije - reagujem psovanjem ; kad se neko prvi put vozi sa mnom - obicno reaguje pitanjem/konstatacijom : "nemoj da se nerviras"moj odgovor je uvek isti - ne nerviram se - ispsujem se odmah na majmuna , zaboravim i idem dalje ........i ovo sad tako - trenutno psujem - da ne bih gutao ....... a akko i uradim navedeno u prethodnom postu - to ce biti forma psovanja - zaboravim posle toga i idem daljena zalost - u ovom pacovskom leglu ne postoje nikakvi zakonski mehanizmi koji bi iole znacajno sankcionisali takvo "poslovanje" ........... a ne mogu sebi da priustim taj luksuz da stopiram celu stvar , tuzim ih trazeci povrat novca , e da bi otisao negde drugde gde bi me opet poceli vozati ....... a ja sve vreme bez auta .......mislim - imam ja verni auto koji u svako doba moze da se kresne i ode na more ili vec negde drugde ....... ali on je trenuttno malo zatravljen , upravo ocekujuci da kupim drugi , pa postoji nekolicina stvari kojima je dosao/prosao rok zamene .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na svakom sajtu gde se postuju komentari zadovoljnih kupaca Fiata cu se ubartam i priopćim par slatkih reči

I šta onda? Misliš da će se obojica nešto nervirati? Ipak su oni zadovoljni kupci...

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mislim da nema tog problema kojeg ne bi mogao riješiti sa 2-3 boce Zenovače, 2-3 komada platna izrezanog na trake, jednim upaljačem ..

Koktel majstor, a?   :serbvidkakisicl0: Ne davaj mu ideje, greota rakije...Ne znam što mi pade na pamet film "Apokalipsa danas":Kilgore: Smell that? You smell that? Lance: What? Kilgore: Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. [kneels] Kilgore: I love the smell of napalm in the morning...Šta mi rade. Ja bre miran čovek...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se Zenu što ofujem u temi o autiću

ovo je nastavak priče o Balkanu

Nisam vam rekao da smo od početka ove godine počeli dobijat račune za struju đe piše pod stavkama 13.14.15. i 16. iznos para za gubitke na mreži.

Znači ovi lopovi iz EPCG naplaćuju nam , a i naplaćivali su , samo što su sad morali to napisat - kradenu struju.

I brane se kao pa i to neko mora platiti.

To ti dođe ovako:

Uđeš u kafanu sa društvom, ručaš, u međuvremenu gosti sa susjednog stola uteču i ne plate račun i konobar tebi naplati i ono što su oni ručali sa obrazloženjem - pa neko mora da plati.

Bem ti vaku državu.

Tačno mi dođe da im pošaljem

... koktel...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:Viannen_loungelizard:

s obzirom da su kabadahije izdali dve profakture - za dva klokotala - sa nevazecim serijskim brojevima ( od klokotala prodatih u prethodnom periodu) - ima osnova i za krivicnu prijavu :sarcastic_hand:

i naknadu za pretrpljene duševne bolove i traume :clap:

ondak možeš uzet neko bolje klokotalo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...