Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

E, pa doktore čestitam na prinovi i želim puno sigurnih i sretnih kilometara u Laguni....ali ne previše kilometara - nego da ju iz čistog luksuza zamijeniš za nešto što ti opet privuče pogled i to prije isteka roka od 25 godina! :D Živjeli! :cheers: Zen, nadam se da će se stvari raspetljati povoljno za tebe, te da nečeš morati postupati po Sipijevom poučku! :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestitke @stein-u uz želje da ga auto služi u zdravlju i dugo!

Hvala Doktore :)Eto meni prilike da isprobam auto na vangradskoj relaciji ka Becskereku... :Viannen_loungelizard:Naravno, ne baš odma'
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je auto sa pravim limom. Kad udaris pesaka nema se izvuce.

ISTITNA!!! Svojevremeno sam vozio FIGUARA 1968, caletovog, vrata se otvarala kontra... I za neki Prvi Maj idemo mi na Frusku, i meni pri kocenju propadne kocnica i udarim Golfa II, u zadnji deo... njemu cudo jedno sta je sve polupano, a meni samo rozeta na faru od Figuara... To mi je jednini sudar gde sam ja bio kriv, mada uslovno jerbo je kocnica otkazala, ali Figuar mi je i dan danas omiljeni auto!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

More, ako mu dođemo Sipi i ja, povedemo i Mlava, i ima da dobiješ auto, samo će da Ti kažu da Ti je auto, već, pred kućom, i čude se kako ga nisi primetio...

UUU Znachi ipak Chubura rulez... Pazi vako Munze Sipi, Blokovi Mlava (mislim da je tako), Cubura (Zile) i moracu i ja da dodjem ko predstavnik Shumara!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

UUU Znachi ipak Chubura rulez... Pazi vako Munze Sipi, Blokovi Mlava (mislim da je tako), Cubura (Zile) i moracu i ja da dodjem ko predstavnik Shumara!

S obzirom da mi pun kufer te "društveno-firmaške" srpske poslovnosti (istina u zadnje vreme imam posla s izvesnom kineskim preduzećem   :girl_devil:) , ako do ovoga dođe i ja ću da krenem sa Sipijem iz Munze Konza.Katran ima ja da obezbedim od svojih para, a za perje ćemo se snaći usput. Doniraću još i dve litre benzina na ovu skupoću, mjku 'm....Pravi je momenat da pustim Metallica - Seek and destroy, davno to nisam slušao! :sporty095_2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta god da si, samo da si završio, sutra će biti toplije, ali i ponedeljak...Pastorala i idila su kada nemaš kanalizaciju. Kao kod mene npr. Ali zato komšinicine svinje gaje muve... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:connie_nutzo: :buehehe:e pa ovo je neverovatno .....po informaciji iz Fiat Kragujevac - auto sa ser. brojem koji je na mojoj profakturi je prodat jos 22.06. ...... sto je slucaj i sa autom iz profakture koja je izdata zeninom kolegi sa posla ...primili smo zesca uveravanja da cemo dobiti klokotala u cetvrtak ili petak ...... a ja se pitam koji cetvrtak ili petak :rofl:i - sta onda kad treba u banku odneti kopije fiskalnog i garantnog lista - sa sasvim drugim seriskim brojevima - jos jedna stvar o kojoj ja kao kupac treba da mislim ....... ne mogu da prestanem da se smejem ......... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...auto sa ser. brojem koji je na mojoj profakturi je prodat jos 22.06. ........

Znaci ti ga kupio jos u junu i zaboravio, a sad si dos'o da zajebavas posten narod u Zastavi, jel' tako ? :buehehe:Mamu li im nepismenu giliptersku - uf, kad cujem ovakve stvari, popizdim k'o Vule! :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...