Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Види што је покварен швапски народ. Ја поскид'о сличице, кад оно не види се ништа.А дајем савете. Нећу више.:no:

I meni se to desilo kad sam htjeo skinuti shemu mog Saba Freudenstadta. :hi:EDIT:"Ma naivne su svabe, zajebes ih kako 'oces..."Sipi, je l' to iz onog vica u kojem Mujo "pali" cigaretu na far od auta dok Haso krade prikolicu nekom njemačkom paru u proputovanju?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moze da se skine, samo je malo zamjetno - pogledaj source code stranice - URL slicica je vidljiv u JS onclick dogadjaju - format:images/schematic/grundig/vorverstarker_xv5000_555243.pngsto se doda na osnovni URL, tj:http://www.radiomuseum.org/images/schematic/grundig/vorverstarker_xv5000_555243.pngNaravno, sve su to fragmenti koje onda treba sastaviti, a nisam proveravao da li ce i tada sema biti kompletna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh.... kada kazem cena, nije sve u novcu. Naime prica je prilicno teska. Ja sam imao par Altec 420A biflex u odlicnom stanju (i to na novom 16" Altec frame-u). I moj dobar prijatelj Miroslav lepo dodje kod mene jedan dan i vidi ih na polici. Istog trena ih je uzeo i rekao ja ovo moram da imam :bye: I tako ja ostah bez tih zvucnika ... ali nema veze za prijatelje nista nije tesko. On je hteo da plati u novcu ali sam je oducio da kada vec ide u Ameriku donese ove. I eto nekako sam preziveo rastanak od biflexa, nadam se iskreno da ce ovi zvucno biti dobri. Veceras cu da odem do kuce da uzmem par 811 pa da montiram. Posle cu da se bacim na merenje i slusanje. Cim to bude gotovo saljem rezultate.

auh, ala si gadan ! pa kako bre imas srca.. :horor:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh.... kada kazem cena nije sve u novcu. Naime prica je prilicno teska. Ja sam imao par Altec 420A biflex u odlicnom stanju (i to na novom 16" Altec frame-u). I moj dobri prijatelj Miroslav lepo dodje kod mene jedan dan i vidi ih u polici. Istog trena ih je uzeo i rekao ja ovo moram da imam :bye: I tako ja ostah bez tih zvucnika ... ali nema veze za prijatelje nista nije tesko. On je hteo da plati u novcu ali sam je oducio da kada vec ide u Ameriku donese ove. I eto nekako sam preziveo rastanak od biflexa, nadam se iskreno da ce ovi zvucno biti dobri. Veceras cu da odem do kuce da uzmem par 811 pa da montiram. Posle cu da se bacim na merenje i slusanje. Cim to bude gotovo saljem rezultate.

cek, cek! A 416c? jel sam ja to sanjao ili i oni postoje u kombinaciji?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...