Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Lako je njemu, on se isprsio za 288. To je kazu neki jedan od najboljih kompresionih jedinica od 1.4". Inace to bi ovde sa svim troskovima izaslo preko 1400$ za par.... :no:

:girl_devil: smej se, smej... nego provuci ono kroz ono da te ne bi ja provuko kroz masinicu za rezance za supu :give_ros:i opet : http://drzlab.com/projekti/almm.htmlpost-235-0-13956700-1290257873.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima jos jedan faktor. Supruga ce me izbaciti sve zajedno za zvucnicima kroz prozor :rofl:

paaa, ako je ne mrzi, nek ih pre bacanja dobro uvije u jorgance i neka kaze kada to namerava...a spasicemo i tebe usput :sarcastic_hand:

eb'ga ........ znas kako se dolazi do mira u kuci ...... :sarcastic_hand:

je`l to ono sa 5 puta vecim... ? :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inace za 288 najbolje pasu multicell horne (1003, 1005, 1503 ko ima srece itd...) . Pokusavao sam da nadjem da li toga negde ima u Srbiji ali mrka kapa. Nema sanse da se pronadje.

Lako je njemu, on se isprsio za 288. To je kazu neki jedan od najboljih kompresionih jedinica od 1.4". Inace to bi ovde sa svim troskovima izaslo preko 1400$ za par.... :no:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inace za 288 najbolje pasu multicell horne (1003, 1005, 1503 ko ima srece itd...) . Pokusavao sam da nadjem da li toga negde ima u Srbiji ali mrka kapa. Nema sanse da se pronadje.

hmmm..nesto sam umislio da je moguce naci 288-ce polovne i praviti `orne..a sta je ekvivalent njima od ovoga sto sada GPA radi?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaSvisnućuuuuuuuuuu ................. :crutches: Kada pomislim kako treba da izgleda zvučnik........ E pa taklo treba da izgleda zvučnik :placem: :neprihvatljivo:JBT koja erotika.... :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan detalj koji me odusevio. Kod svih modernih basova vesanje je uzasno tvrdo (mali Vas). Ovde je skoro pa providno i izuzetno je mekano. Moje licno misljenje je da je tu kljuc uspeha.

aaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaSvisnućuuuuuuuuuu ................. :crutches: Kada pomislim kako treba da izgleda zvučnik........ E pa taklo treba da izgleda zvučnik :placem: :neprihvatljivo:JBT koja erotika.... :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima bas puno posla, ali kazu da ispod 50Hz basa nema. Pravljena je za velike prostorije gde sama prostorija "doda" nize ucestanosti. Na zalost moj stan je mali .

Model 19 je najjednostavnija za izvedbu. A7 would be my choice ali ima Boga oca posla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...