Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Onda :ok:

Da. Trebalo mi nešto ne samo reprezentativno, nego i full dinamičko, kako za direktnu komparaciju sa elektrostaticima, tako i za raznovrsnost u kući. Pošto se sprema i "Bastard!" a imam i onaj moj mali tube Buffered Gainclone, potom još kojekakvih fabričkih pojačala, biće fino za komparativne listening sessions...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da Ti Bog da da u njima uživaš od sveg srca!A Pile da, isto tol'ko, uživa u svojim novim!Baš mi je em' milo em' drago!

:drinks: Nadam se da ovo neće biti potpuna katastrofa. Program daje solidne cifre sa 25L zapremine i postojećim BR otvorom. Pošto su drajveri u originalu bili u onim famoznim, a zapravo šugavim plastičnim "MJ One" kutijama koje su same mumlale glasnije od samoga zvučnika, veoma sam ih se brzo ratosiljao. Drajveri nisu nikakva posebna ili spektakularna stvar, ali definitivno zavređuju bolje kutije od polovine plastičnog dinosaur-kinder jajeta...Evo kako je to nekada izgledalo...post-13-0-24874800-1289330352.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma ti si te plastike nakačio na biciklicu zarad aerodinamike, priznaj

Ako ćemo pravo, dao sam ih prijatelju koji ih je smestio kod svoje kuće u kupatilo. Posle je nešto pričao o maloj deci i plastičnim nošama... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Међутим, није то све. Добио сам и предњу плочу са слике. Гуја рече да поскидам дугмад и прекидаче, а остало бацим.Грундиг је прелеп, диван, секси. Пробаћу да га рестаурирам или доградим. Ако не успем, красиће ми радионицу овакав какав је сада.

Vlasnik sam istog pretpojacala i extra svira, samo mu je s'vremena na vreme potrebno osvezavanje kontakata :)Ako neko ima semu neka kaci, ja sam je zagubio pri selidbi :frusty: a trebao bi da ga malo sredim kad nadjem vremena.

post-527-0-78310600-1289770822.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Editovao sam i gornji post ali ajde da ponovim, nije to, ovo je za pojacalo a moje je pretpojacalo XV5000 i slusam na aktivnim zvucnjacima.Izvinite ja sam sam pogresio jer nisam dobro pogledao sliku i pomislio da je isti uredjaj u pitanju, valjda zbog umora.Unosio sam drva juce ceo dan pa me sve boli, odvikao sam se od fizickog rada :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e jes ti link :angry:

Mea culpa. :( Čudno se ponaša kada se direktno linkuje sa tog sajta. Inače ovo ograničenje downloada je čini mi se cookie-based. Ja ako prekoračim 2 downloada samo otvorim drugi browser i skinem pošto nisam provalio kako da se registujem (ako je uopšte moguće).E da, za kraj disclaimer :sarcastic_hand: : postojanje dotičnog sajta prepunog šema je otkrio - :house14: A za ovo pretpojačalo nisam nigde našao šemu, ako negde iskoči ... :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa trazio sam i ja posvuda, nije da nisam. A inace trazim sheme svaki dan po raznoraznim sajtovima jer mi je takav posao i nigde nisam nasao ovu.Mozda cu pre naci ovu izgubljenu sto bi bilo i najbolje jer je na papiru :)Hvala u svakom slucaju!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...