Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ovo nisi nigde. Bar ne bukvalno ove hladnjake. Hladnjaci nisu od Miomira, a potekli od Palamudina iz oglasa odavde. Nabavljeno je od čoveka van foruma :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo nisi nigde. Bar ne bukvalno ove hladnjake. Hladnjaci nisu od Miomira, a potekli od Palamudina iz oglasa odavde. Nabavljeno je od čoveka van foruma :D

А јесу ли оне рупе по хладњацима од "Биљаниниог платна" :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А јесу ли оне рупе по хладњацима од "Биљаниниог платна" :buehehe:

Kao što reče Sync :)

...........novi su iz kutija...ali pripremljeni rupama za neki uredjaj od strane fabrike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

preselo mi kad sam vid`o.. mlajo, a da napravimo ono "bez povratne", pa nek nas posle toga i dematerijalizuju ako hoce?!!! :bye: pocela je i kod nas sezona..hladjenja..u svakom smislu..joooj!!! sinistere, nabavi kozno radno odelo i masku za varenje!!!!!!!!! :crazyrocker::girl_devil::crazyrocker::girl_devil::crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E da se i ova nedelja zavrsi... :lol: Sutra ujutru da me nisi budio! Znas ti..vec koji si. Kakav svajs aparat...zalicu te betonom u kanal. :moil: Dici ti spomenik od tih silnih ladnjaka...Sta ce samo biti kad zapravo pocnete to da sklapate? :frusty: A ovaj umesto da kupuje mdf i delove za skretnicu...trese matorke za jeftine hladnjake. Pazi da ti ne pocrni... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E da se i ova nedelja zavrsi... :lol: Sutra ujutru da me nisi budio! Znas ti..vec koji si. Kakav svajs aparat...zalicu te betonom u kanal. :moil: Dici ti spomenik od tih silnih ladnjaka...Sta ce samo biti kad zapravo pocnete to da sklapate? :frusty: A ovaj umesto da kupuje mdf i delove za skretnicu...trese matorke za jeftine hladnjake. Pazi da ti ne pocrni... :buehehe:

iiikkikikikikkikiki..sinistere, kada koristis mnozinu, a pominjes pravljenje, zamolio bih te da tu uracunas i svoje lice, ma kakvo zguzvano bilo od silne mokre radosti i sledstvene joj jutarnje tuge :Viannen_loungelizard: da...moracemo posle i njega da tretiramo kao one ladnjake sto cekaju da pobele :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...