Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

8973b82849f210f1c730bae421a30607.jpg

 

ovo gore sas zlatni dugmici nisam uzeo da se dopadne siromau nego sto mnogo dobro svira. slaglov pasivni preamp sa novom serijom autotrafoa koja pored regulacije glasnoce ima i regulaciju regulacije glasnoce u vidu odabira koraka od 0.5,1 ili 1.5db. izuzetno muzikalno a sistem u kome radi je najsimpa zvuka za male pare koji sam ikada imao u sobi, slagle AVC plus aktivni kabazi sa germanijumskim pojacalima i jazz sa SB toucha kosta manje od hiljadarke konvertibilnih evra.

 

lanpe ne palim, na horne se fata paucina...

 

3d790c27cfe5bf9fbebc4fbf470823dd.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da se razumemo, nije ovo nikakva audiofilija, skoro i da nije fifi. dosta toga tu fali po forenzickim parametrima ali je super osecaj kada ti nesto lepo svira u kuci da ne tera te da sednes u sweet spot i naculjio usi kao dusko dugousko da bi uzivao. opusteno, muzikalno, prirodno..... zvuk za domacice i penzionere, cemu neumitno tezimo. gerontoloski audio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepa kombinacija starog i novog, Grau! :)

Bane,šta je sa cevnim pojačalom, kad će kutijanje?

 

Kad stigne providjenje za ulazni stepen.... :buehehe: (problem zelje i mogucnosti)

 

... zvuk za domacice i penzionere, cemu neumitno tezimo. gerontoloski audio.

 

Pa to smo mi.... :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Konačno ću moći da slušam muziku kad radim ispred kompa a da to ne zahteva da pola Đerdapa radi samo za moju opremu i da mi onaj bloated quasibass ne ide na živce... Cenovno je sve zajedno izašlo otprilike u klasi cene najjeftinijih polovnih aktivnih NFM, ali definitivno bolje zvuči.

 

 

Nesreca u sreci je kada ces uskoro da primetis da sve manje palis glavni sistem, a on sigurno nije sklapan da cuci besposlen - moz'se ulenji.   :aloofandbored10:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesreca u sreci je kada ces uskoro da primetis da sve manje palis glavni sistem, a on sigurno nije sklapan da cuci besposlen - moz'se ulenji.   :aloofandbored10:

 

Otprilike... :(

 

Palim "glavni sistem" praktično samo kada se skupi neko društvo gde ima pušača. Onda dođemo gore u potkrovlje, i onda neko kaže, "ajd pušti nešto s gramofona" i onda to krene pa slušamo malo ploče pa posle više nikog nije briga i pređe se prvo na CD potom na laptop...

 

Zapravo je problem što "sistema" ima svuda po kući... Ćera pila po sluškama u svojoj sobi, u dnevnoj sobi je cevaš sa hornama, u spavaćoj 2.1 uz laptop... Ne mogu ni da zamislim više ona vremena kad smo se k'o klinci svi iz zgrade a bogami i iz susednih zgrada skupljali kod Goce pa slušali "Hey, Mr Broadway" na njenom velikom STEREO lampašu... Bilo takvih radija skoro pa u svakoj porodici, ali njen je imao i gramofon a pride bio u njenoj sobi, ne u kujni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma mož on pazari dobre sluške al to nije fensi.

 

Imam sluške ali ne volim ih jer mi stalno nešto žulja po glavi a svako malo te jedne naočare, te druge... Te za daleko, te za čitanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto. sad su cvike krive. kako ide ono "kksds".

nego da ti napraviš jedno tačnije 2 multimedijalna šlemčeta (audio/video za daljinu i blizinu) ili da se lepo odrešiš za progresive, pitaj gospodju šta je to.

 

Nije zbog naočara, no su mi uši krive, ovaj, ne baš krive nego neprilagođenog oblika i veličine za sluške. Kako god da namestim, večito me nešto žulja... A naočare čisto bonus. Elem, 'beš progresive. Jednom prob'o, mal' se nisam strmoglavio u patos.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...