Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ma to je kamuflaza ali sam odustao i napisao sta je. 

 

A za S1 cemo da vidimo, ako nevalja cu da bacim prasetu ;-)

Da Vam se predstavim. Ime mi je prase. :Viannen_loungelizard: Salim se. Ninjo, svaka cast. Ti I Doktor ...dva najveca ovomesecna udarca. Ne mislim po ceni, nego po eksluzivitetu. Uzdravlje prijatelju, brate, daleki rodjace. Uzivaj i slusaj u zdravlju i veselju, i najvaznije, pustaj dusmanima bale od zavisti. Srecno i jos jednom TAAAADAAAAM Cestitamo. :wave:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Grozni, za 200€ ne moraju ni da valjaju, samo srebro u njemu je vise vrijednije ;-)

 

Ne bih da kvarim radost ali je vrednost srebra trenutačno takva da se ne bih toliko radovao istoj - tek nekih 20,15€ po finoj unci. (fina/troy unca je 31.1034768 grama) iliti tek nekih 0.55€ po gramu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih da kvarim radost ali je vrednost srebra trenutačno takva da se ne bih toliko radovao istoj - tek nekih 20,15€ po finoj unci. (fina/troy unca je 31.1034768 grama) iliti tek nekih 0.55€ po gramu.

Ali to je srebro ipak rucni rad, tako da ima jos dodatno i umetnicku vrednost.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Grozni, za 200€ ne moraju ni da valjaju, samo srebro u njemu je vise vrijednije ;-)

 

ha,to je dobar ulov bio ondak :)

 

meni postar doneo jedan 'vaki danas:

http://www.ebay.de/itm/Universal-Headshell-mit-SME-Anschluss-inkl-Kabel-NEU-/260315288645?pt=Plattenspielerzubeh%C3%B6r&hash=item3c9c001445#ht_2107wt_1247

 

dopizdilo mi vise ganjanje originalnog sa blesavim cenama..bit ce to perfetto za Stanton 681EEE...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih da kvarim radost ali je vrednost srebra trenutačno takva da se ne bih toliko radovao istoj - tek nekih 20,15€ po finoj unci. (fina/troy unca je 31.1034768 grama) iliti tek nekih 0.55€ po gramu.

 

På 500g u svakom .... jedva skalameriju podigoh sa poda ;-)

 

.. i da, zaboravih, medju onom bubel-plast nadjoh i dva zlatna prstena, jedan sa nekim svjetluckavim velikim kamenom koji mi osteti stakleni sto kad pade na njega, kao da ga presjece, pa onda mindjuse, sat i narukvica :-O

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Balanced Power by Simplicius (Dr Mican), manji model (1kW)

 

vise teorije ima ovde http://www.equitech.com/

 

Fascinantna sprava...1kW napajanje, DC blokada, soft start, top quality delovi unutra i ostalo...Kompaktan i vrhunski odradjen uredjaj...Tipicno za Micana.

 

Uskoro o zvuku, za sada mogu samo reci da sam prezadovoljan kako radi...

 

post-73-0-02279400-1384538911_thumb.jpg

post-73-0-23683500-1384538927_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...