Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Не могу да верујем да баш такав имам и Ја, Исто за 120 В, и исто СД трансформатор.

Ovo je već zabrinjavajuće ako se prišetimo da imamo i isti tjuner Technics
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel misliš na tascam 32nije valjda da imaš i njega  :frusty:

Е тај, на оном форуму смо о томе причали кад сам написао да мој тјунер боље прима београдске станице  :sarcastic_hand:. :buehehe:Ма имам још што шта, ал ћути не причај даље!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas je stigao Parasound 1000 DAC (2xPCM63, SM5813).Sutra stiže, nadam se, Supersonic USB DAC (PCM2702) (@Apparatus audiofil.net).Toliko za danas...Eh, da, pre neki dan, buffer by @sipi... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naočare za čitanje i sedenje pred kompjuterom... Prve u ovom životu... :eek:

Pa koji očin kukaš onda ? Kukaćeš kad ti budu rekli da su ti to Postavljena slika poslednje; te su za kukanje Postavljena slika ... a ove su za ti "čitanje i sedenje pred kompjuterom" Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Otiš'o ja da se raspitam za bifocal-ne naočare i lenses... Kaže meni, iskrena i, očigledno, poštena optometric-arka, šta je već...: Sočiva mogu da se nose 15-ak godina, no to Vama, nije problem... Ja kažem, hvala, baš mi je to trebalo u subotu, pred pijacu da mi da samopouzdanje... Računa se 15 god. kao vreme active-nog nošenja sočiva, od stavljanja u oko do vađenja, i tako dalje, k'o za cevi, samo dok su uključene... ne sve ukupno... :) Nadam se...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...