Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

e neka se i tvoja Golgota pocela odmotavativec sam te vid'o sa LS3/5 .......:buehehe:

Ni sam ne znaš koliko znaš... Ne možeš ni da naslutiš u kom sam rasulu bio do pre dva dana :blackeye: Bukvalno sam bio u stanju da izlomim sve i uzmem neke gotove kutije/studijske monitore. Ma ne bi verovao... :confused1: Nije još prošlo ali kao što kažeš, odmotava se valjda nešto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pušćao, pušćao... Zapravo, u ovom trenutku slušam Kate Bush sa jednim zvučnikom sa jedne i sa WG+d220ti sa druge strane da upoznam zvuk. Za sada sreći nikad kraja :D Sad još samo da stignu i Deltalite iz Audiotehnike i :hammer: može da počne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo polako Stein. Probaj sa čajevima protiv čira kad završiš sa antibioticima. To je sad pa-pa nerviranju bilo koje vrste. Ako se budeš pazio, može to da prođe bez ikakvih posledica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas upazario Saba Freundenstadt 6-3d. Sjedi na zadnjem sjedalu auta i čeka da odradim noćnu, pa da ga upoznam sa novim domom. Malo mi ga je žao, ali će po svoj prilici posuditi greencone za Saba Reso dok ne naiđu neki drugi driveri. Radio je ispravan i radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма канта   :sarcastic_hand: шалим се, ако ради   :good2:.

Nema uvrede, deda! :cheers: Naravno da je kanta, ali moja! :)Kad sam došao po njega još je svirao u kuhinji. Pitao sam otkud im i da li je možda stajao u nekoj šupi u mokrom. Kažu da je u njihovoj obitelji još od bake i da je poslije bio u dnevnoj sobi kod roditelja i sad je kod njih.Tražio sam neku kantu da povadim drivere, a naletio na ovog ljepotana. Ipak će posuditi greencone za reso kabinet dok negdje ne naiđem na jeftine Saba drivere, pa da me budem ja taj koji ga je nepovratno masakrirao nakon tolikih godina.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mlađo srećkoviću! Postavljena slika

... trči odma' u najbližu filijalu Hrvatske lutrije i uplati makar jedan listić za "super sedmicu" - šteta je za nešto manje arčiti ovakvu milost bogova ... i javi kad ti budu isplatili dobitak, pa da dođem da Postavljena slika

Šta da ti kažem, a da ne znaš i sam - nabavio si napoželjniji Sabin radio za "pozajmljivanje" drajvera iz njega Postavljena slika ... uživaj Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema uvrede, deda! :cheers: Naravno da je kanta, ali moja! :)Kad sam došao po njega još je svirao u kuhinji. Pitao sam otkud im i da li je možda stajao u nekoj šupi u mokrom. Kažu da je u njihovoj obitelji još od bake i da je poslije bio u dnevnoj sobi kod roditelja i sad je kod njih.Tražio sam neku kantu da povadim drivere, a naletio na ovog ljepotana. Ipak će posuditi greencone za reso kabinet dok negdje ne naiđem na jeftine Saba drivere, pa da me budem ja taj koji ga je nepovratno masakrirao nakon tolikih godina.

Kako svira?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mlađo srećkoviću! Postavljena slika

... trči odma' u najbližu filijalu Hrvatske lutrije i uplati makar jedan listić za "super sedmicu" - šteta je za nešto manje arčiti ovakvu milost bogova ... i javi kad ti budu isplatili dobitak, pa da dođem da Postavljena slika

Šta da ti kažem, a da ne znaš i sam - nabavio si napoželjniji Sabin radio za "pozajmljivanje" drajvera iz njega Postavljena slika ... uživaj Postavljena slika

Da znaš da bih i mogao do lutrije! That punk feel lucky today... :crazyrocker:

Isplatili, ne isplatili dobitak - ti si Imre dobrodošao! :hi:

Mislim da bi se iznenadio kad shvatiš da možeš razgovarati na mađarskom (stari), njemačkom(stari,mama,sestra, a i ja), engleskom (žena i ja) i...ovim našim (cijeli komšiluk :sarcastic_hand: )!

Sječaš se da smo nedavno pisuckali o Saba reso kabinetu - izgleda da će baš tako i biti.

:cheers:

Kako svira?

Dobro! Ima malo bruma, ali to sam čuo i na audio notu, pa se ne sekiram... :rofl:

Nije mi važno kako svira - bit će privremeni donor za greencone!

Zvuk ipak nije loš - čist je, dakle dobar. :D

EDIT: Dobar ti avatar! Tko je to? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...