Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ne sumnjam da radi yebeno! Slušao sam AN zvučnike u dva sistema - jedan full ANUK, a drugi sa Krklec ampovima. Pojačalo sa lundahlom i tamurom, interstage? Sakuma san? Za neke je to pravi fetish... Volio bih to čuti!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako bi vam se onda tek svidjali pravi zvucnici:buehehe::cheers:

Od FR još uvijek su mi u sjećanju Ivanekove horne....dok ne čujem taj Ayon sa Sonidom! :Viannen_loungelizard: Samo mali OT: je li tko čuo Spawn Saburo double mouth BVR?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

A tu su i :JJ 500uF 500V 2komSilver Mica 220pF 500V 10komSilver Mica 47pF 500V 10komPanasonic FM 330uF 50V 10komOvo nisam slikao. Drugar mi je doneo iz Nemacke iz Banzai-a.Ima jos nekih elektrolita sa otpada ali ono i nisu tolikok bitni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Technics ne izgleda kao da je ikada bio otvaran. Verovatno zato što izgled ukazuje na nepostojanje potrebe (radoznalost ne spada u kategoriju "potrebe" osim ako sam ja i meni slični u pitanju :))post-13-035124000 1283686196.jpgpost-13-062878100 1283686140.jpgpost-13-046646000 1283686153.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiglo...http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=22842&PageId=6http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-x4-965,2468-2.htmlI jedan "Hand Made Quad 405" koji me je sramota da slikam i pokazujem ovde jer ni moj najnelepši uradak ikada izgledao je bolje. S druge strane gledano, cena po kojoj sam ga dobio je isto tako sramotno niska pa smo kvit :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono gadno što ne dam da se vidi izgleda da je ispravno. Bemliga. Nema DC na izlazu, trafo malo bruji (previše za haj end spravu :)) ali recimo da primarna provera dopušta priključenje zvučnika :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam šta ću. Imam ja i par Savovih zvučnika koji su Garage Sale... :)Sad slušam "novi" par a šta će biti sa "starim", videćemo. Ne verujem da će u Garage Sale, možda zameni Differo kod mog sina. Pošto imam dva sobička gde je "moj" space, verovatno će biti i dva system-a... :)To što su "isti", samo govori šta mislim o njima... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...