Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Poslao sam PP Dunavku. Njegovi su tropinski, a ovde kod mene su zapravo samo tri pina iskorišćena tako da ću zameniti i utičnicu na kutiji... Hvala Zene :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovakve stvari se dobijaju na poklon kada ruke pocnu da se tresu pa makaze mogu da nanesu problema pri stucovanju brade i brkova

У реду је колега, одох у тему о пре-ампу са перфо-бордом  :buehehe:.

zato Deda stavi prezervativ , pa zilet klizi ....... ;)

Ма страдаће теби свастика, са или без "Жилета"  :happy64:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovakve stvari se dobijaju na poklon kada ruke pocnu da se tresu pa makaze mogu da nanesu problema pri stucovanju brade i brkova

Колега Импулс стварно се види да сте неискусни и да мало радите са времешнијим особама.Старије особе се уздају у силу гравитације,односно земљине теже.Оћу рећи само рашире ноге приликом бријања и кожа на лицу се услед поменутих сила сама затегне :buehehe: Извињавам се времешнијим особама,али је ово било јаче од мене :salute:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd onda da se i ja qrčim malo...

Ау колега, па ви сте гори од мене!Ајд Ја што скупљам старудије ал ви : NVIDIA Quadro FX 3400 (PCI Express) 1:01 PM - September 27, 2004Ма само нека је исправна!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Predlazem kontrolu i zamenu paste svezom srebrnom. :buehehe:

a moze i sveza bela , koju koristimo za pojacala Postavljena slika

kao i zamenu sokochala sa jednom lenjom osmicom ; jes da zauzme slot pored , ali je karta hladnija i manje bole usi

osmica na 7V ohladi sto to sokochalo hladi na 380V

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako nema bolju moze bilo koja samo da se proveri da nije silikonsko ulje iscurelo posto je kartica vremesna a GPU se usijava. Obozavam overkill posto sam lenj da se igram stalno istim igrackama.Forum citaju svi pa ja malo ovako plasticno... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To su dve polutke spojene preko heat pipe.Ja ne znam da li ima za procesore mada ima celih sistema koji se hlade posredstvom heat pipe.Te fore znamo jos iz pojacavaca. Nista novo. Evo kako izgleda moja graficka.post-583-066493100 1276167489.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako me pamcenje jos dobro sluzi mislim da je bio u Technics-ima sistem heat pipe primenjen.Sam hladnjak je u unutrasnjosti kutije.Na debljoj Al ploci su tranzistori pa je ona povezana sa hladnjakom preko heat pipe.Ma videli ste to sigurno nekad.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako me pamcenje jos dobro sluzi mislim da je bio u Technics-ima sistem heat pipe primenjen.Sam hladnjak je u unutrasnjosti kutije.Na debljoj Al ploci su tranzistori pa je ona povezana sa hladnjakom preko heat pipe.Ma videli ste to sigurno nekad.

Можда али сумњам!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...