Zen Mod Napisano %s u %s #14499 Napisano %s u %s Beyma 15WR400 Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 2
BANAT Napisano %s u %s #14500 Napisano %s u %s 10 hours ago, grone said: EV Vmr dosli poklon imao sam i EV St -350 lepo se sloze ne znam sta cu za bass! Uz te tvoje odlicne EV preporucio bih ti da pojuris neke polovne ali u dobrom stanju odlicne EV-DL15W ili EV-DL18W koji se dosta povoljno mogu naci . grone je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14501 Napisano %s u %s pre 12 časa, Zen Mod reče Beyma 15WR400 Kad se već spominju bas zvučnici, zamolio bih te, kad stigneš, da mi daš podatke za izradu kutija za one moje Beyma 115 basove, kao i skretnicu .
Zen Mod Napisano %s u %s #14502 Napisano %s u %s kutija nije problem, pravljena i dokazana skretnica - zavisi od toga sta ces gore sta ces sa cinjenicom da je jedan motan i - ako se secam dobro - zna da ceska? LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14503 Napisano %s u %s Dobro, mislim da smo dogovorili da gore budu Tannoy-ci (što su kod tebe), a zar nisam objavio da su prihajali oni drugi Beyma basovi iz DE? Ako nisam, izvinjavam se nije namjerno. Što se tiče kutija, privezao me se prdoserac mamin sin, da to pravimo, sad su na ferijama pa bi on kao da vidi kako to zvuči, itd. Ja sam prezadovoljan što ga ikako interesuje nešto što je sa ovoga svijeta i analogno, jer koliko vidim mladež je najviše zainteresirana za virtuelno. zerowaf and Vix je reagovao/la na ovo 1 1
Zen Mod Napisano %s u %s #14504 Napisano %s u %s ima tvoj Gazda Viber, ako vec ti nemas ...... pa mozemo i da se cujemo LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14505 Napisano %s u %s pre 43 minuta, Zen Mod reče pa mozemo i da se cujemo Možemo i da se vidimo, ako Bog da....
grone Napisano %s u %s #14506 Napisano %s u %s Ima ovde povoljno mada shipping je uvek skup. Imam dosta 15" koje stoje treba prvo da probam slusam... https://www.nonsolospeakers.com/15-38cm/16778-beyma-15wr400-woofer-15-8ohm-99db-400w-ferrite.html LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Pchelac Napisano %s u %s #14508 Napisano %s u %s Doobro, kad nece niko da pita zasto se kliberim...stigao jeee... STAAAKLEENIII😍!!! My precioussss .. krca44, LightMatic, Vix and 3 ostalih je reagovao/la na ovo 4 2
Zen Mod Napisano %s u %s #14509 Napisano %s u %s mjok to je neki AI mene ninja lepo naucijo - kad oces da dokazes, uzmes novine sa dansanjim datumom i slikas pored LightMatic and Vix je reagovao/la na ovo 2
mutayu Napisano %s u %s #14510 Napisano %s u %s Dvostruka C jezgra Beli_Ninja, BANAT, krca44 and 5 ostalih je reagovao/la na ovo 2 5 1
Pchelac Napisano %s u %s #14511 Napisano %s u %s Kako su maleni...srednje-visokotonci😍 LightMatic, Leonardo, zerowaf and 3 ostalih je reagovao/la na ovo 2 3 1
Vix Napisano %s u %s #14512 Napisano %s u %s Za slusalice Nego, montiraj to negde i pricaj kako svira LightMatic and Pchelac je reagovao/la na ovo 1 1
chakija Napisano %s u %s #14513 Napisano %s u %s Mozes i na parče kartona! Daj govori kako se čuje staklo! Pchelac je reagovao/la na ovo 1
chakija Napisano %s u %s #14514 Napisano %s u %s On 6/21/2026 at 3:42 AM, Zen Mod said: Beyma 15WR400 Poljep drajver! Ubio se za neki bas refleks!
Zen Mod Napisano %s u %s #14515 Napisano %s u %s to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N zaebo sam se sto ih otudjih .... LightMatic je reagovao/la na ovo 1
zerowaf Napisano pre 10 časa #14516 Napisano pre 10 časa On 23. 6. 2026. at 16:30, Pchelac reče On 23. 6. 2026. at 22:44, Pchelac reče Doobro, kad nece niko da pita zasto se kliberim...stigao jeee... STAAAKLEENIII😍!!! My precioussss .. On 24. 6. 2026. at 11:50, Pchelac reče Kako su maleni...srednje-visokotonci😍 Igra staklenih perli! (nema smisla po sadržaju, ali je naslov prigodan. ) Nisam stalno na forumu, pa mi je promaklo, a sjećam se da si se zanimao za staklo. Jedva čekam čuti dojmove i vidjeti što ćeš s njima. LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Pchelac Napisano pre 8 časa #14517 Napisano pre 8 časa Trenutno montirani ,onako bez nista, iznad ITT desetke, na staklenim kond 60uF, desetka sa skretnicom 2 reda na 350Hz cini mi se... Setup nekoliko dana i tiiho usviravanje, kako je preporuceno, i dok im ne uradim neko kuciste, pusticu ih onda lagano fulrange ali tiho...Dotle cu vrvtno dobiti i savete sta sa skretnicom malo bolje... LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Pchelac Napisano pre 8 časa #14518 Napisano pre 8 časa LightMatic, Vix, krca44 and 3 ostalih je reagovao/la na ovo 1 4 1
Pchelac Napisano pre 1 sat #14520 Napisano pre 1 sat Ma, blatantno kopiranje zvuja (tweeter zakucan na prednju plocu)sto je Vladac doneo na prvi FAK- RIP Vlado,...i pomalo Zenov Djurdjevak, tqwt dole i full gore. Bice tu jos puuno posla...🙄 LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah