Jump to content

Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne


shonne

Preporučeni Komentari

2 minutes ago, NIXIE said:

Ima i jedna isto tako zanimljiva opcija, 21W8851 ide u kompresionu kutiju od 40l sa jednim varioventom i to dosta duboko, a dosta je jeftiniji od revelatora. samo mu je mala efikasnost u tom slučaju.

malo si se pogubio sa brojke... xW88xx ide za revelator seriju :)

7 minutes ago, NIXIE said:

Biće i to jednog dana, taj tvoj driver za ovu moju kutiju pasuje ko pedu na nošu, a ima i onaj sa Al membranom, beše 22W8857. :first: Nego taj zvučnik je započeo život 1993 kao 2way, a posle godinu dana je postao 3way. Zato je taj bas unutra, i kao svaki midbass ima i prednosti i mana. Prednost je 20g pokretne mase, jak magnet i efikasnost od 90db/1W/1m, mana je što ne ide tako duboko kao taj tvoj bass driver.

da, alu membrana.. .mislim da ih franco koristi u ktemu...

http://www.6moons.com/audioreviews/francoserblin/1.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, NIXIE said:

Nije 21W8851 to ne postoji nego 21W8555-01, nego Mika  mnogo skratio vreme, ne može više da se edituje post kad pogrešim.

https://www.diyaudio.com/forums/swap-meet/332815-fs-2x-scan-speak-25w-8565-01s.html

sta je otislo pre neki dan za 100 eur, samo stajali, nikad korisceni. Dusu dalo za kompresiju :)  a da, ovo je 25W i ima jednu seticu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

e sinko , davno bese rec.audio.tubes

nisi mogao tad da razmenjujes gige ispod zita , nego sto moze u kovertu ..... CD bio revolucija

jos uvek imam RDH4 na CD , original Old Colony Lab

cirkularno slat od drzave do drzave

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 2 nedelje kasnije...
41 minutes ago, mrcelavi said:

Siperiška ti to. Svaki ti čas!

Može info koliko bi izašlo crtanje u Cad-u i rezanje na CnC prednje ploče za 12-15" driver, visina kutije oko 1m. Otprilike da imam predstavu.

stvari su vrlo proste. +381645755145, covek se zove Aleksandar Dutina, vrlo prijatan lik. Ubaci u viber, i malo prica sta i kako... nemoj da se iznenadis ako sve to bude prihvatljivo, sjajan lik :)

ja sam drugacije radio... zna se na nas forum ko je tata mata za CAD crtanje, javio se @Aleks odradio mi u 3D. Sa druge strane, sa Aleksandrom sam imao neki drugi dil tako da sam platio samo materijal, tj MDF...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, shonne said:

zna se na nas forum ko je tata mata za CAD crtanje

:eek: tatamata?

Ej, ovo je bilo jednostavno i prosto, sad kad mi se javi neko da mu nacrtam diferencijal za Wartburga, obrao si bostan! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...