Jump to content

Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne


shonne

Preporučeni Komentari

23 hours ago, NIXIE said:

Može to možda i da se opravi da valja. Driveri imaju taj potencijal. Ono što ne valja, montaža bas drivera pozadi nije baš neko srećno rešenje. Za tu koncepciju potrebna je niska rezna frekvencija ispod 200Hz, a srednjotonci su mi nekako malecki za taj zadatak, mada ih ima dva komada.

Ne pratis na casu :)

Rez je na 135 Hz. Nisu bas toliki amateri :)

Izmenjeno od Delija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

@asimze

Prvo kada se gleda su kutije vlasnika, pa amp...

Ne znam cije je ovo,... moj drug vazno da se slikao i reko mi da kada budem isao u posetu da ce da posetimo i vlasnika ovog sistema. 

Postoje penzionerski sistemi,  za to si upoznat...minimalisticki pristup 😁

Ovaj sistem sa cevkama i kutijama mi skroz nepoznat, u koju grupu da stavim. Izbacivao i skoro slike illumnator 5 isto sa cevkama. 

Neki novi trend pre nego sto zakoracis u penzionerske vode. 😁😛

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel to ono beše neki Avalon klon, ili neka druga firma? Zaboravio sam koji je to dizajn. Drajveri deluju da su visokotonci i ovi dole subovi Focal, a midovi mogu da budu bilo šta, npr one nove Vife iz NE serije itd.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Koja said:

Jel to ono beše neki Avalon klon, ili neka druga firma? Zaboravio sam koji je to dizajn. Drajveri deluju da su visokotonci i ovi dole subovi Focal, a midovi mogu da budu bilo šta, npr one nove Vife iz NE serije itd.

Ahaaa 😁

Ove kutije kostale 68k...

WWW.STEREOPHILE.COM

Though taller, narrower, deeper, more gracefully sculpted, and even more mantis-like than the MAXX Series 2 that I reviewed in the August 2005 Stereophile, at first glance the Wilson Audio Specialties MAXX Series 3 seems little more than a minor...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...