Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

 

Miko, patentiraj ti ove sluške kao lekovite jer imaju više od 10K Gausa. Naročito pozitivno dejstvo čini u sadejstvu sa papučama koje imaju lekovite magnete.

Ako ne veruješ, čitaj malo i uprati Dr Jelisavetu Kunosić. :buehehe:

Za onu kožuru preko glavudže, idi u SORBON i traži restlove . Mada bi ti više prijale gurtne od konoplje koje se koriste za izradu nameštaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mikorist said:

Neomagneto ( centrala ), Generala Ždanova 25/42 11070 Novi Beograd

Cuveni paviljon 13...sa poslovnim prostorijama u prizemlju. U 25 bio TV servis, gde sam pomagao svako popodne, jedno par godina, u vreme krize i inflacije....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da napisem kratko.

manje vise mi je utisak isti kao i pre godinu ipo kada sam ih prvi put cuo.

za te pare super, sluske za uz posao,  sto puta skini stavi padnu gurnu...bez da se jedim nesto

Zvuk, za muziku koju slusam dok radim, uglavnom odsvirani jazz, ne elektronsku muziku. 

Ovde se meni recimo Bas ne svidja u potpunosti, jer se cuje nesto sto sigurno nije nasnimljeno, ima ga znato vise nego sto treba, ono boomy bass.

Na visokima kao i na grafiku ima taj izrazeni peak cuje se dobro.

Recimo u poredjenju sa nekim AKG InEar reda 50ak evra koje sam koristio za istu namenu, a vec duze vreme zelim da ih menjam jer mi smeta posle dugo vremena in ear. taj AKG je bolji meni po svim aspektima, mnogo uravnetozeniji zvuk i nekako zvucna slika lepsa.

Trenutno nemam nikakav preamp za slusalice, koristim direkt u tel i u racunar. Ali tako koristim sve, mozda necemu vise prija necemu manje, svakko zelim da uradim neki simple preamp za sluske. al to kad dodje na red

Jos jednom, u nacelu sam zadovoljan to sam hteo, za te novce odlicno, cisto sam napisao i moje zapazanje.

E da , praticu i Mikine upgrade-e pa cu sigurno nesto probati

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dosta zavisi od pogona slušalica, a i treba malo da se razrade. Tačno je da imaju po malo loudness zvuk, ali mislim da će to da se promeni kad malo odrade. Na telefonu malo fali visokih, tu su, samo su povučeni ali to nije do slušalica. Na SMSL B1 možda bi trebalo malo srednjih dodati, ali samo malo. Dodatni magnet sigurno može to da izbalansira, samo da ne dodaje puno visokih i biće u redu.. Nadam se da neće odmah da precrknu, da će malo potrajati. :jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...