Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

.........I? Nikom nista..

'Sam ti rek'o...?

............. Drugi put u jednu ruku nekakvo oružje, a u drugu može i telefon ako je Zvule na liniji! :lol:

:msn-rofl:

....ko pokuša nešto, prva reakcija će biti u stilu: :yikes: "brate kad je ovo uradio sopstvenom povećalu, šta će tek sa nama..."

:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ritualno bi ih spalio...gnjide :girl_devil:

Kad ja spazim neke sumnive gnjide u blizini mog zivotnog prostora, ne gledam dugo kroz prozor nego lepo i polako ponesem jedan boken (drveni mac od grabovine) i lepo kulturno pridjem, a oni preblede, i onda zapitam uz beskonacan nivo adrenalina sa opustenim glasnim zicama i nabreklim venama na celu : Sta radis bre to? Ali, sa akcentom na celokupnu rec BRE.Istu radnju ponovim kad vidim pijane budale da mi mokre po kapiji na pasazu ispred stana, narkomane da rolaju ili cak kad sam video jednog bolesnika koji u istom tom pasazu onanise.Nema tu sa njima sta vam treba, kako si, odakle si.... Nego s neba u rebro pa da vidis da li moze da pobegne kad mu zadrhte kolenca. Onda zna samo za izvini........Krasan bio Car Dusan SILNI.........
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da sam bio na tvom mestu momentalno bi popili anatemu u vidu građevinske cigle.Ubuduće spremi 2-3 komada na terasu, koliko da se nađe.

UUUUUUUUUUUUUUUUUUU KAKO DOBRA IDEJA.........UUUUUUUUUUUUUUUU KAKO SE JA NISAM TOGA SETIOOOOOOOO..........Leo svaka ti dala....... Ma sa govedima ne moze da se razgovara jer su to goveda a ne ljudi. A opste je poznato da i govedo zna za batinu isto ko i covek, tako da uvek mozes da iskoristis batinu kad ne razume kad mu se prica.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili samo otkači razvodnu kapu.

Wrong. Izvadi se razvodna ruka. Vegla, sve radi, al'... Tako je moj ujak davne 60_i_neke, u poseti, u'fatio lopova u Fići... ;) Duga je to i smešna priča...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cigle na terasi su učinkovite ako dobro gađaš. U suprotnom profulaš lopove i pogodiš vlastiti auto. :rofl:Kao najučinkovitija zaštita od krađe se pokazalo skidanje bregaste i getribe svaki put kad parkiraš! To neće sigurno upaliti i odvesti....ne bez pauka! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cigle na terasi su učinkovite ako dobro gađaš. U suprotnom profulaš lopove i pogodiš vlastiti auto. :rofl:Kao najučinkovitija zaštita od krađe se pokazalo skidanje bregaste i getribe svaki put kad parkiraš! To neće sigurno upaliti i odvesti....ne bez pauka! :buehehe:

Nisam mislio da pogađa protuvu, već samo blizu njega da drmne opekom, koliko za opomenu.Pritom da odmah repetira sledeću radi ubedljivosti, dok mobilnim poziva šerifa Mc Cloud i njegove drugare. :policajac:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko sam bio besan kad sam shvatio sta se desava, da se to sledeci put desi, u bezumlju bih sam sebe pogodio `mesto njih.. nego, jel ima ko iskustva sa lavljom kanzdom? vredi li razmisljati o tako necem, kao relativno razumnoj zastiti?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko sam bio besan kad sam shvatio sta se desava, da se to sledeci put desi, u bezumlju bih sam sebe pogodio `mesto njih.. nego, jel ima ko iskustva sa lavljom kanzdom? vredi li razmisljati o tako necem, kao relativno razumnoj zastiti?

Ozbiljno, izvadi razvodnu ruku, ako je imaš i to je to. Jedino da ga odšlepuju ili da imaju jednu u džepu... Kandžu imam i ona im je ozbiljno sredstvo za odvraćanje, ali što bi plaćao tu cenu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

paa, cekaj, oni komotno mogu da ga spuste sa brda i bez akumulatora i paljenja, odavde barem 500m i sklone na skrovito (ukoliko su lopurde iz kraja)..to je problem..

Tačno. Povlačim reč. Mea culpa.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...