Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kutije su tehnicki receno zavrsene i u odnosu na #15 potpuno zatvorene - zadnja strana slepljena, presmirglane, polirane ali je ostao finis da se doradi.. daa, njihova preporuka je kutija, bolje reci prostor zapremine od 400 pa navise litara.. ipak, kao kompromisno resenje se namece kutija od nekih min 120lit.. zbog svega toga, prvobitna ideja i jeste bila da se pravi TQWT ogroman kabinet od 400lit, ali srecom, zahvaljujuci zenu dodjosmo do dosta manje kutije i MLTL varijante od 11o lit.Koliko sam uspeo da shvatim, kao idealno mesto za montiranje ovih drivera zamisljena je fiksirana povrsina table ili pregrade tzv "americkih plakara", tako da bi citav prostor ormana zapravo bio unutrasnjost "kutije"..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bice tebi tampon zona i shout kad te budem spakovao ispod filca oko hornice... :sarcastic_hand:inace, dodji slobodno, da ustanovimo poreklo problema.. bez merne opreme te ne pustam :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo ti prizivaj. Nakon merenja bi se ceo pretvorio u suze. Morali bi te sunđerom sakupljati. :sarcastic_hand:

:acute::dash1::rofl: pa misa mu boki, valjda sam cuo zvucnik kako svira?! da mi se ne dopada ili sumnjam u ispravnost, valjda bi ga nosio na opravku ili batalio? hocu da merimo zbog toga sto moguce moze jos bolje... ako tako svira ono sto lose ispadne na merenju, kako li tek ono sto je kako treba?daleko od toga da mislim da nema ili ne moze bolje...da ne bude svaki ciga svoga konja `fali.. ali dodji pa slusaj, pa izmeri, pa lepo reci jam mislim da bi ovo moglo ovako ili onako i to je onda prava stvar.. od ovakvog naglabanja tesko da cemo i ti i ja imati neke koristi..a ako sam te pozvao i od ranije se interesovao za merenja i trista cuda vezano za projektovanje i kutija i jedinica, valjda ti je jasno da to ne radim radi dokazivanja toga da je ovo moje najbolje ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:acute::dash1::rofl: pa misa mu boki, valjda sam cuo zvucnik kako svira?! da mi se ne dopada ili sumnjam u ispravnost, valjda bi ga nosio na opravku ili batalio? hocu da merimo zbog toga sto moguce moze jos bolje... ako tako svira ono sto lose ispadne na merenju, kako li tek ono sto je kako treba?daleko od toga da mislim da nema ili ne moze bolje...da ne bude svaki ciga svoga konja `fali.. ali dodji pa slusaj, pa izmeri, pa lepo reci jam mislim da bi ovo moglo ovako ili onako i to je onda prava stvar.. od ovakvog naglabanja tesko da cemo i ti i ja imati neke koristi..a ako sam te pozvao i od ranije se interesovao za merenja i trista cuda vezano za projektovanje i kutija i jedinica, valjda ti je jasno da to ne radim radi dokazivanja toga da je ovo moje najbolje ...

aman, nisi valjda sve ozbiljno shvatio? čak ima i smajli na kraju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Generalno drv nema shoutali verovatno 12in ima mali peek na oko 450Hzi mislim da bi visoki trebalo da primi skretnicu 18dbna mestu koje odgovara tacnije tamo gde basic koji ide relativno visokoprestaje da bude validan?nema potrebe att visoki.to moze samo sa near feld merenjimada se uradiona komplikovana far feald merenja i merenja prostorijei onako ne mogu validno da se urade jer imamilijardu refleksijaa potrebna je i bolja opremakao i visak strucnosticak i sa vec postojecim merenjima drivera van kutijeposto se ne menja mnogo toga na tim F dodatkom kabineta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aman, nisi valjda sve ozbiljno shvatio? čak ima i smajli na kraju.

jel, a kako tumacis one gore smajlije, na pocetku moje poruke? :sarcastic_hand: izrazavaju kompleksnost osecanja kad su u pitanju bas ovi zvucnici.. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

shizofrena progresija! smanjen razmak medju kutijama, dakle drugacije pozicioniranje je nadsviralo sve probane varijante: zamenu pojacala, dacove itd... ovako sa ovim integralcem prdavcem i obicnim audigy-jem svira i rusi sve pred sobom.. plasim se za ovo malo srca i pameti.. koliko je ljudi danas prosetalo scenom, majko mila.. cak su i kubanske bubasvabe bile primecene.. strasno, strasno :doh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta ce tek posledica biti kad te sledeci put posetim - nece ti ni trebati zvucnjaci :buehehe:

ne, ne.. ima da te vezem za cunak, pa da pevamo zajedno :sarcastic_hand:

Немој.

ma nemoj da se bojis.. sad te ne bi povadilo ni pet pari drvenih horni da bi ovakav ambijent dobio..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

da ne objasnjavam previse, bar ne u ovom trenutku - potrebne 2 zavojnice vrednosti 0.3 - 0.4 mH na nedelju, dve za probu.. gori mi da probam, nisam siguran da bih narucivao, ali su velike sanse da ce mi zavrsiti posao...najljubaznije molim da se koji gradjanin javi radi pozajmice :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...