Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

nego sta kazu iskusni, drveni levak za pretakanje rasola, kakva su iskustva? parena bukovina garant!

Evo me :D Netje da se pretače bez iNpregnacinju na levak :buehehe:Što se tiče bukve, ne znam. Sad će pitamo...Gagi, pario si li se sa tom bukvom ili jok brate ? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hocu ovako javno da zahvalim:zvubli-bubli pracu - mnogo toga sto se ne moze prepricati smo prosli u zelji da i jedan i drugi dodjemo do pristojnog slusnog aparata :)zenu - jbt, da mi je naplacivao tel razgovore i utesenja, kupio bi ceski tramvaj...onaj zglobni, veliki, sa mooocnom sirenomzzz i vladac - dabogda im pocrkala merna oprema, bez nje bih mirnije ziveo u uverenju da nema ni pikova ni dipova...smorio sam obojicu toliko da im sada niko nista ne moze :Dsipi, manicp, bbane, anubis, ston_kold, shavija, sync - imaju takodje udela, da ne nabrajam za svakoga pojedinacno...ne zato sto nije bitno, vec zato sto su mnoge epizode sa razlicitim ulogama... pogubio bih se kada bih poceo da razmrsavam klupko uticaja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidim da me lepo popr*ste dok sam pis`o zahvalnicu drhturavom rukom.. manite se dust cap-ova i primetite koliko mora da mi nije bilo dobro, pa sam dekorom lecio smor prolazeci kroz faze bola i besa sa ovim idiotski matorim zvucnicima....inace - jedino su dustcap-ovi novi...oni mu dodju kao hekleraj na tevelizoru.. :shout:jes pa da:EV12TRXB (midbass) prekraceni - izvadjena hornica sa visokim T35 i wizzer cone premazan damaromB&C DE500 (kompresioni)Yuichi 480FL (horne) - parena bukovina, isti majstor koji je zamislio da pojacalo izgleda onako kako izgledaKabineti: MLTL, cirka 110l, hekleraj - ikonopisac zakljucan u stanu, zakucan za kutije dok ih ne zavrsi..mucenik..nedugo posle oslikavanja dobio sina i resio da vise ne siri sirotinju...Sipi F5, 4 para izlaznih, fisherovi hladnjaci...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos je pokojni Papa Mioljub odao po Srbijici i Jugoslavijici tadasnjoj i ubedjivao svakog ko je hteo da slusa - da je dustcap ( ako se vec i stavlja ) pravilno formiran samo kao kapica za VC .svaka drugacija forma istog je stvarno milje na membrani

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aaaa ovaj kakva je razlika izmedju topika

EV 12TRXB ML TL

ElectroVoice 12TRXB vivisection

Electro Voice 12TRXB

:oldtimer:

?

vivisection je zenov topic sa zenovim driverima koji ce biti pola EV pola Sonido

ev12trxb je bio oglas za par koji je otisao zenu...duga i zamrsena prica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bolje parena bukovina , no plasticna uvala ( od mesanog granulata) iz Pazove :crazy:

Ja stvarno ne znam kako ovo nisam video juče :DMisliš na econowave ? Neka su pravljeni waveguide-ovi i od recikliranih kineskih noktiju :lol: ali neka se čuju ovako kako se čuju i ja neću imati nikakav problem sa tim. Možeš i da dođeš pa da se uveriš u kvalitet izrade i sam :) Ja sam uvek za varijantu kupujmo domaće kada je isto ili bolje od strane robe :PInače, znam ja da je bukovina dobra. :yes3: Zato sam i napravio te Yuichi 480FL što sviraju kod Gagice (uz pomoć Gagice i njegovog drugara stolara) i kupio B&C DE500 da mogu da poredim sa domaćim pa da vidimo čija baba prede :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se mene tice - ona 2 para JBL WG sto nabavih iz 'merika , sve cumeci cekajuci 3 meseca da stignu brodom - su mi mnogo dobri za 30E/par ......bolji su od Gladidolijusevih za te pare , pa makar bile i od stiropora :rofl:mislio sam na 'Grauove lavore - mogao bi napraviti biznisac sa nekim ortakom iz Pazove - oni lihvari sto ih prodaju za te pare nisu nista drugo ni zasluzilihehe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...