Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

sta os'ovo ti je malecnije

pa bas zato i kazem! sve sam smislio - i materijal, i boju i mesto za sliku, dakle skroz multinamensku kutiju, kad vidi! ima da ih sanjam nocas , ove mltl, evo seci me! :boast:`ocu da kazem, prijatno sam iznenadjen, odusevljen, na mrtvo ime zgranut...bez sale.. :sporty095_2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a........razocaran sam ocekivao sam bar jedan osrednji ljuboguz , onako u skladu sa mojom ogromnom velicinom intelekta ........ :crazy:

E to ne moze - bar dok ne isprojektujes jednu hidrocentralu! Dakle, dinamu od bicikla u ruke i trk na potok, pa cemo da vidimo ! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E to ne moze - bar dok ne isprojektujes jednu hidrocentralu! Dakle, dinamu od bicikla u ruke i trk na potok, pa cemo da vidimo ! :buehehe:

samo je JEDAN doktor, madjistar, umjetnik za HIDROCENTRALICNA stanja svesti...da se ne nastavljam.. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

dobro eve ga!post-235-0-77164800-1305921594_thumb.jpgpost-235-0-60861700-1305921563_thumb.jpgpost-235-0-47472400-1305921644_thumb.jpgpost-235-0-92683200-1305921653_thumb.jpgpost-235-0-88666000-1305921710_thumb.jpgpost-235-0-83658200-1305921717_thumb.jpgProbano bez zadnje ploce, lepo, ali manjak bassa, sto dovodi do utiska da su visoki isuvise glasni.. trenutno zatvorene kutije stegama, damping i na zadnjoj strani, promena na bolje.. jakoo lepooo..mada ne mogu da odfrafim i int pojacalce me je prosli put lepo izvaralo, pa jos nista ne mogu da tvrdim.. smilovace se komsiluk sutra, pa me nece lincovati...od sabajle krece slusanje.. nadam se i prisustvu izvesnih spadala, da ce da mi ucine tu cast da zajedno lomimo sper ako nesto nepopravljivo ne bude valjalo.. plasio sam se puftanja bassreflex-a, ali tome ni traga..izbezumljen sam od danasnjeg jurenja da ih dovrsim toliko da se mogu slusati, pred konacno lepljenje zadnje ploce. sto ce u narednih par dana i biti..tada sledi i detalljan opis, kocoperenje, hvalebne pesme usrdnoj podrsci od strane tog i tog i tako duuuugim redom :Viannen_loungelizard: ....hocu da kazem..jos sam pod stresom :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

paaa, kutija se zatvara koliko sutra.. hornica, odn visoki mora da se utisava + da se pribavi ili ceka sklapanje pojacala, jer je ovo prdavce nepouzdano i tek tad ima prava slika.... ne mogu da kazem da se dernja, jer se, barem za mene, lepo cuje.. ali fali one punoce u donjem opsegu, koje ima, ali meni nedovoljno.. stvar je bila slicna situaciji pri probavanju na dasci, kada je bassa poptuno nestalo izbacivanjem `` pota ``. Takodje kutije ne mogu da razmestam, jer su na njima stege od pola metra..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...