Jump to content

EV 12TRXB ML TL


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Hvala Žile i Ston!Sličnu napravu je imao moj stari. Naravno ne istu i zbog toga nema prave usporedbe, ali postoji zanimljiva anegdota u vezi nje.Prije 12-13 godina su mu u Hajdúszoboszló ukrali radio iz auta. Također je imao nekakvu napravicu zaključanu za volan i za neku pedalu ispod. Lopov je izvadio radio bez ijedne ogrebotine na kokpitu, zalijepio izolirku na žice, tu kanđu otključao i premjestio na mjenjač, te ponovo zaključao. Posao po svim pravilima zanata!Tek toliko da ne bismo pomislili da je došao po auto, ali se zbog te smijurije od zaštite morao zadovoljiti samo sa radiom. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 205
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ма онај који је решио да на незаконит начин одвезе ауто ни шест лављих канџи га неће спутати.

Točno!Ako je tvoj auto naručen onda on ide ča! :( Možda jedino ako si čovjek sam minira auto, pa ako mora ići - neka ide k vragu! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма онајкоји је решио да на незаконит начин одвезе ауто ни шест лављих канџи га неће спутати.

Tacno, ali mu bar malo zagorcas trud...Za skup auto-Zeder, a za nase najcesce jeftinjare-jaca krpa u otvor filtera za vazduh ako auto ostaje duze na tom mestu...Naravno, razvodna kapa za dizel ne vredi.Isto za slepanje ili odnosenje nema leka...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Točno!Ako je tvoj auto naručen onda on ide ča! :(

U pitanju je Golf 2, tako da je verovatno naručen KRD (komplet rezervnih delova).Meni inače pre godinu dana na parkingu marnuli prednji branik na Cliu 2 sa sve prednjom tablicom i probali da obiju vrata 2cm od nalepnice Zeder... :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a pa ne znam.. jedino da ugradim siljke koji automatski izlecu i zaustavljaju na zivotnom putu one koji ne budu znali lozinku, a isuvise pokazu interesovanja za vozacevo sediste...valjda nema potrebe da tako nesto patentiram?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... jedino da ugradim siljke koji automatski izlecu i zaustavljaju na zivotnom putu one koji ne budu znali lozinku, a isuvise pokazu interesovanja za vozacevo sediste...

Nisam iznenađen budući da ove riječi dolaze od čovjeka koji je od pojačala uspio napraviti demona od kojeg bi se i belzebubu smrzle kosti. Više bih se iznenadio da je to izgovorio Steve Miner ili Wes Craven. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pitanju je Golf 2, tako da je verovatno naručen KRD (komplet rezervnih delova).Meni inače pre godinu dana na parkingu marnuli prednji branik na Cliu 2 sa sve prednjom tablicom i probali da obiju vrata 2cm od nalepnice Zeder... :wild:

Dakle, RAP imaju...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...