Jump to content

KABLOVI


VukJov

Preporučeni Komentari

Ovo boldovano mi malo smeta u celoj priči. Kako možeš da ne shvatiš lično ako neko kaže TEBI nešto što te vređa ? Izvučeš se iz vatre misleći da on to ne psuje mater tebi nego tvom avataru ???

Well, da ti probam da ti objasnim ovako - osoba koja je meni nebitna u zivotu, koju ne poznajem ili za koju nisam profesionalno ili emotivno vezan, nema nikakve sanse da me uvredi. Moze da vredja i psuje koliko je volja, potpada pod "ignore".One osobe koje su u poslednjih desetak godina iz virtuelnog uspele da predju u moj realan zivot, su sve od reda prva liga. Tu racunam cetvoricu sa ovog foruma i tri dame iz NS, BG i KG. Da li sam samo talican po tom pitanju ili umem da procitam ljude, nemam pojma.

Ljudi za koje sam bez sumnje mislio da su razboriti pre toga...

To stoji, ali uzmi u obzir da se svako ceska tamo gde ga svrbi. a broj neispravnih vodokotlica u Srbiji je markantan. Jbg, preterano se s....Edit: Nisam video Zflazarov post dok sam pisao prethodno, ali eto...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Zflazar... Tema je šaljivog karaktera :Dhttp://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/14140-vodokotlic-u-wc-u-koji-imate/page__p__219348__hl__vodokotli%C4%87__fromsearch__1#entry219348@ KiM ... Generacijski jaz. Verovatno ću i ja za koju godinu biti smireniji. Trenutno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ukratko, ima li smisla usmeravati kablove za audio signale obzirom da si isti naizmenični..

ajde ja nesto da kazem na ovu temu - sta zaista mislim ..........:angel0:Nisu kablovi antena da se usmeravaju .Meni je lakse da umesto toga napravim usmereni 54 Mb/s Wireless link.... bar znam sta radi :Viannen_loungelizard:Usmereni kabl kao treba da smanji ili onemoguci sum ili brum a ne da utice na sam signal :buehehe:

mada - puseci Drinu bez filtera - preferiram da okrecem cigaretu tako da - dok palim i pusim - mogu normalno da citam "Drina" a ne da bude naglavackenaopacke ;korist je three-fold - em se trujem , em uzivam , em se obrazujem/vozdizem ...... sve u isto vreme

a ja cu da popusim takav kabl ako moze da se slusanjem odredi da li je u "pravom" smeru okrenut ili ne. :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..... evo vam još jedna promincla :0002trtum3:

Do dan danas meni neresena misterija: koji je moj ta promincla ?Jos od osnovne skole, kad sam prvi put citao Sumnjivo Lice (Djoka Promincla), muci me to pitanje, nema koga nisam pitao - slaba fajda, sve nesto tuc-muc...Ima li ga netko da stvarno zna sta je promincla ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do dan danas meni neresena misterija: koji je moj ta promincla ?Jos od osnovne skole, kad sam prvi put citao Sumnjivo Lice (Djoka Promincla), muci me to pitanje, nema koga nisam pitao - slaba fajda, sve nesto tuc-muc...Ima li ga netko da stvarno zna sta je promincla ?

One tvrde, zelene, naravno, mentol bombone, al' k'o kod Bosiljčića, danas...● Bombondžijska radnja Bosiljčić, Gavrila Principa 14, Tel: 2623-171. Radno vreme: 7:00-19:00, subotom 8:00-15:00, zatvoreno nedeljom. Ručno pravljenebombone, ratluk, lizalice i liciderska srca.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Usmeravanje Kablova ( Electric Conductors Routing ,)ima itekako Vazan zadatak kod`` Hi-Fi Biznisa``,jer se takvi vrhunski(Hi -End) usmereni provodnici u okviru `Sistema` striktno usmeravaju ka Novcanicima i Dzepovima Audiofila(Audiofool-a),i osim sto prvenstveno znacajno smanjuju sum,brum,i uticaj kosmickog zracenja na krajnji kvalitet i kvantitet finalnog reprodukovanog Zvuka, ipak zaista najbolje pospesuju neometan Protok Novca iz dzepova i novcanika Audiofool-a ka bankovnom racunu Proizvodjaca te i takve kablovske` Ezoterije`. :D Vidite drage Kolege da usmeriti kablove `pravilno`uopste nije lak posao :bye: Poseban ali ne manje znacajan faktor kod takvih `usmerenih` kablova zna biti i kolicina i kvalitet upotrebljenog Srebra,Zlata,Bakarnih kuglajzni i kristala,i jos nekih izuzetno retkih elemenata ,gde su tu jos ` Ezotericne`izolacije takvih kablova. :doh: ...........Poz Svima :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izgleda da prate svaki post ovde jbga :buehehe:

kakav Tim , takav Forum .Prodajmo Braćo .

Svako danas hoće nešto da proda...kada malo bolje razmislim u najžešće rasprave uglavnom sam i ulazio kada bih očepio nekoga od komercijalno angažovanih članova...mislim da je lova najveći kamen spoticanja, ovaj forum ne pratim baš temeljno ali ako se dobro sećam najčešći problemi su upravo bili iz tog razloga...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svako danas hoće nešto da proda...kada malo bolje razmislim u najžešće rasprave uglavnom sam i ulazio kada bih očepio nekoga od komercijalno angažovanih članova...mislim da je lova najveći kamen spoticanja, ovaj forum ne pratim baš temeljno ali ako se dobro sećam najčešći problemi su upravo bili iz tog razloga...

Ko se ovde konkretno finansijski "nafatirao" ?? :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Borko je u pravu! Ovdje su dobrodošli svi: Srbi, Hrvati, Bosanci svih vrsta, Crnogorci, Makedonci, Švabe, Mađari, Laponci, Aboriđini, Amerikanci, Ćesi, Slovaci, Iliri, Maori, Kinezi, Japanci, Slovenci, Indijci, Pakistanci, Kozaci, Tatari, Huni, Sirijci, Perzijci, Rimljani, Kelti...zatim pravoslavci, katolici, shiti, suniti, ateisti, gnostici, agnostici, protestanti, štovatelji Božice Majke, Budisti....zatim lampisti, tranzistoristi, visokoosjetljivi, niskoimpedansni, niskoosjetljivi, analogni, digitalni, trafoisti, OTL-aši, kablisti....zatim inženjeri svih vrsta, NKV-isti, PKV-isti, KV-isti... :coffee: I nisam čuo za nijedan pokušaj manipulacije ili malverzacije sa prodajom dobara ili usluga.I svi imaju svako pravo reči što misle o drž... o pacovskim leglima sa bilo koje strane kineskog zida, obitelji, zvuku, lampama, siliciju, germaniju, NAD-u ;) , koaksijalnim driverima ili kablovima, prometu, vozilima, glazbi... O svemu osim o pederluku!I tako i treba biti! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...