Jump to content

KABLOVI


VukJov

Preporučeni Komentari

I nisam čuo za nijedan pokušaj manipulacije ili malverzacije sa prodajom dobara ili usluga.

Ovaj forum nastao je otcepljivanjem dela Samogradnje sa onog foruma, pričalo se da su problemi nastali upravo zbog neslaganja oko prodaje usluga odnosno dobara...sada nemam pojma kakva je situacija ovde obzirom da sam do sada isključivo učestvovao u raspravama o DD drajverima...onaj je postao reklamni pano..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista nije crno , i nista nije belo no - veliku vecinu toga mozes naci zapisano ..... izmedju ostalog ovde : http://www.diyaudio.rs/topic/602-audiobitsorg-forum-prethodnik-ili-kako-je-nastao-diyaudiors/no - da se ne bi dalje bavio potpirivanjem neistinitih tvrdnji - informisi se malo ....... pa mozemo i ne moramo ćakulati na temujedino je potrebno da Mika ispopravlja linkove , verovatno zbrljane u silnim seljakanjima sa servera na server

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve sam pederlazov ......

:buehehe:

Ma ćuti dok radim u interesu očuvanja tekovina NOB-e :sarcastic_hand:

Ovaj forum nastao je otcepljivanjem dela Samogradnje sa onog foruma, pričalo se da su problemi nastali upravo zbog neslaganja oko prodaje usluga odnosno dobara...sada nemam pojma kakva je situacija ovde obzirom da sam do sada isključivo učestvovao u raspravama o DD drajverima...onaj je postao reklamni pano..

Tada nisam pratio niti jedan forum slične tematike, pa ne mogu biti upoznat s time. Ovdje nisam primjetio cake tipa: švajser A nešto polemi i napravi thread, a njegovi jataci zdušno navijaju kako je to pomelo rad švajsera B, pa da za nekoliko dana uradak osvane u oglasima... Iako, kako i sam možda misliš - možda ne znam! :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovdje nisam primjetio cake tipa: švajser A nešto polemi i napravi thread, a njegovi jataci zdušno navijaju kako je to pomelo rad švajsera B, pa da za nekoliko dana uradak osvane u oglasima...

Toga je bilo tamo, za ovde zaista ne znam...valjda ne može Živorad sve da pokupuje...:rofl:

Nego sada mi pade na pamet, ko je u stvari promovisao izraz švajser...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znas onaj vic o medvedu i papagaju - u avionu ?zato - ako ne znas da letis , nemoj ni mnogo da izazivas a ja cu lako posle da raspravim sa Mikom zasto sam ti ubio i taj nalog .ovde ne moras da se slizavas ni sa kim da bi dobio ono sto te interesuje , a ja sasvim slucajno pamtim s kim si se i kako slizao kad je izraz svajser povezan sa Baby DiyA .ne smeta mi izraz , naprotiv - ali kreature koje su imale/imaju sasvim druge tendencije - ne moram da trpim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..ovde ne moras da se slizavas ni sa kim da bi dobio ono sto te interesuje..

..zašto misliš da sam ja ovde da bih dobio nešto što me zanima, virtuelni svet je jedno a stvarnost nešto sasvim drugo...apsolutno sve što mi je zatrebalo od haj-faja uvek sam pronalazio u direktnom kontaktu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovde si ?cinjenica ;zasto si ?iz nekog razloga/poriva/interesa/teznje/zudnje .......ne mora "interes" da bude striktno u novcanom ili materijalnom smislu ja recimo visim ovde jer mogu mnogo da saznam o uredjenju interijeraa usput mogu i da safatam jos poneku nevinu i nezasticenu zrtvu da joj napravim jos koji pass clone , po ckupe novce :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo ovde je

brod loodaka

:welcome02:

Moje je ime sef tamne strane mjeseca

Gospodar muHa, ljubavnik kurvi i kraljica

Na mojoj vatri pohuju ratove, pikantne jeze za boje i krstove

Uz ples, i sve uz ples

U mojoj kadi plesu krstarice

Marinci pjevaju ruske pjesmice

Veselje svud

Ha, ha, ha, hahaha :happy64::buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svi !.... mrsh na ..... pivo !:Viannen_loungelizard:

Svi mars na pivo, svi mars na pivo, svi mars na pivo, svi mars na pivo Svi mars na pivo, subi dubi dubi ,svi mars na pivo, subi dubi dubi Svi mars na pivo, subi dubi dubi, svi mars na pivo, subi dubi dubi la Subi dubi dubi dubi la laj, laj, lajlaj, subi dubi dubi la Laj, laj, lajlaj, subi dubi dubi la laj, laj, lajlaj, subi dubi dubi la :happy64: :happy64: :happy64::buehehe::drinks::connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...