Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

52 minutes ago, Zen Mod said:

to je Sipijeva iteracija F5 sa toshibicama u izlazu , nije varijabilni bias

Pogle dimenzije, ladnjaci su 120x40x250max, slabo to da oladi F5 sem za headamp ili baš malecak bijas.

Liči baš na onu šklopociju što je Sipi izmozgao, sa nekim ultrabrzim tranzistorima i varijabilnim bijasom. Mesec dana je lupao glavu da nabira tranzistore i nikad nije objavio šemu jer bi morao po vasceli dan da odgovara na pitanja ljudi koji uzmu da prave, koliko mi je rekao. Da se gvirne ispod haube bilo bi jasnije.

Bio, čuo čak mi ie i digao poklopac kad sam bio kad njega al krečana radi svoje... ...ja bih rekao da je to to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem ga ne razmem se mnogo u to ... meni najbolje radi 147 ... najtiši na stetoskop a i na test  sa spuštenom glavom na ploču bez remena dok motor vrti ... u stvari ne čuje se motor ... mada je motor bučniji kad je bez remena ... za ove tanjire sa oznakom INCA kažu da su nonmagnetic  http://www.theanalogdept.com/nonmag.htm  ... mada meni ni to ne znači puno jer mi ostatak sustava nije tolko senibilan na to dal je tanjur magnetic ili nonmagnetic ;) ... izgleda da je ovaj na mom 147 zaostao iz proizvodnje 150 tice pa ga smontirali na 147 ... i tada bila štednja a ne sad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada nije bilo intreneta, bilo je i vise novca, pa su ljudi kupovali nove stvari, a mozda neopravdano bacali stare. Te nove stvari su bile dobrog kvaliteta i originalne.

Sada imamo jeftin iternet, mislimo da sve znamo, a kupujemo strare stvari koje je neko, onda kada je bilo vise novaca, bacio, a neko drugi izvadio iz kante i reparirao... Posto nemamo mogucnost, i kada bi imali novca, da kupimo kvalitetne nove stvari. Jako ih je malo,... :) ili se tog kvaliteta uopste vise ne proizvode...

...

Prica mi prijatelj davno, jednom se zatekao u meksiku. Posle neke zurke onako sav naduven od alkohola ode u obliznju kafanicu u nekom malom mestu kao na dorucak.

Dolazi mu konobarica, neka dobra cica, on porucuje i kada je porudzbina zapisana,

Moj prijatelj dodaje onako onim vulgarnim beogradskim "sarmom" i osmehom:

"Da li uz dorucak sluzite ksanije jos nesto?

A ova riba mu ladno, da nije ni tepnula, na spanskom odgovara:

"Prijatelju, ne mozes imati sve..."

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ZZZ said:

Da situacija bude jos nadrealnija, mislim da je bio neki sahovski turnir u meksiku...

 

jooj,sahista,pa sa takvim mislima/idejama..sta da ocekujemo od sadomachosexmanijaka onda danas,da igra sah?..nebulozan ovaj danasnji svet..:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...