Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

On 5/4/2016 at 11:12 PM, ZZZ said:

Prica mi prijatelj davno, jednom se zatekao u meksiku. Posle neke zurke onako sav naduven od alkohola ode u obliznju kafanicu u nekom malom mestu kao na dorucak.

Dolazi mu konobarica, neka dobra cica, on porucuje i kada je porudzbina zapisana,

Moj prijatelj dodaje onako onim vulgarnim beogradskim "sarmom" i osmehom:

"Da li uz dorucak sluzite ksanije jos nesto?

A ova riba mu ladno, da nije ni tepnula, na spanskom odgovara:

"Prijatelju, ne mozes imati sve..."

U moje selo u vreme kad je opo Sloba potprecednik opcine bio moj prijatelj audijo fil Goran Englez,pa ga vadali po Schwicarsku da mu pokazu kako od smece iz kontejnera ponovo prave valjda - smece.

Kaze Englez istovare kontejner na pokretnu traku i proizvodni robovi bishtu po onom smecu,valda razdvajaju sha shatro valja.

Tako on to gledo neko vreme dok mu je Schwajcarac palamoodijo kako ce odtog smeca da napravi ranu - valda za Godzilu i u momenat kad je odlazio zaboravi se da nije kodnas i kaze ponashki "Vidimo se ljudi",a cela sala mu uglas odgovori "Vidimo se zemljak".

Izvinjavam se na zagadjenje teme,al reko mer da bidne da neko nadje nesh to korisno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ruzan je u pm ali jbga, kod gramofona to ume da bude u obrnutoj srazmeri sa performansom. ova grobljanska nota na finishu, jel to neki mermer da prostite ili je farbaru malo pobegla ruka kada je pokusavao da udari hamerslag?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, grau said:

ruzan je u pm ali jbga, kod gramofona to ume da bude u obrnutoj srazmeri sa performansom. ova grobljanska nota na finishu, jel to neki mermer da prostite ili je farbaru malo pobegla ruka kada je pokusavao da udari hamerslag?

Nije mermer već medijapan (onaj za kuhinjske pultove), bar je tako bilo na modelima koje sam video uživo. Inače dobre baze.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...