Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Ima dosta situacija kad balvan prodaje cepanicu na KP,ali oblica je nesto drugo,jos kad se izdubi kao sto treba,onda dobijemo u najmanju ruku AE 1 ili Rogers LS3 5a,bar tako lici po gabaritima....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da malo pojasnim oglas,pise dogovor,jer bih ja da ih sve komplet prodam za neku cenu koja bi bila povoljnija nego po komadu.Inace je Sale Sax Hi Fi jos davno trebao da dodje da ih premeri,pa to nismo nikad uradili,i to tako stoji.Na forumu svojim drugarima ne prodajem,iz vise razloga.Sa slike su tri komada prodata,i covek kome sam prodao je zadovoljan,jer masina sa koje su skinuti je bila bas mocno uradjena,komplet u srebrnom ozicenju,i sa styroflex kondenzatorima kao i PIO.

20150117_232036.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, guja011 said:

pa gukni koja ti je cena u kompletu a da ti pasuje.

ovako prenemaganje ko gladan na sr@nje.

Uz duzno uvazavanje, upravo zbog toga se uopste vise ni ne javljam na oglase - dogovor.

Skoro uvek do sada je to bilo zesci maltretman.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Forum meni nije mesto za prodaju .Na KP prodajem. Uglavnom,dogovor stoji,jer neko ko uzme sve i treba da dobije pristojno nizu cenu.

Znaci 5 komada sa slike je prodato,cisto informativno.I opustite se Ako sam nekad i prijavio neku retku stvar na temu,to nisam uradio zbog prodaje vec da se pohvalim.Isto je bilo i za Karlsone.Karlsoni treba da se furniraju,i meni je nekad interesantno,a nekad nije.Ako je nesto retka da kazemo unikatna stvar,i zasluzuje neku posebnu cenu.

Znaci nema potrebe da polemisemo o ceni na forumu,jer ovo i nije forumski oglas,ostavio sam komplet za svoje lampasko pojacalo koje mi je pri kraju,i to je to.Inace i prodajem iz hobja,tako da mi nije zapelo da svuda i u svima vidim kupca :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kakva budalastina, pa neces ti ovde da postavljas uslove o cemu ce da se raspravlja na forumu. oglas javno postavljen, komentarisemo ga kao sto se komentarise na desetine drugih. ovde gore ima logike kao u prosecnih 10 random recenica premijera srbije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Doktor said:

Btw, sta je bilo sa tim Karlsonima ? Znas nesto konkretno vezano za cenu, stanje etc. ? 

Vidim ih dalje na KP, medjutim kao i svi Stb-ovi oglasi su bez cene.

Kontakt, ali bez sms. ;)

Doktore,ti si jedan od retkih koji se javi povremeno i ja to postujem,telefon postoji i to je bar lako.Ja imam dosta retkih stvari koje cenu dobiju tek u razgovoru sa interesentom.Karlsoni sada trenutno stoje neisprobani zbog drugih igracaka koje mi neprestano stizu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, grau said:

kakva budalastina, pa neces ti ovde da postavljas uslove o cemu ce da se raspravlja na forumu. oglas javno postavljen, komentarisemo ga kao sto se komentarise na desetine drugih.

Naravno,niko ne brani,i ja komentarisem sve sto mi se svidja,ali ako su Mikorist i Zen rekli kakav je red na forumu,ja to postujem,i konkretno Vas nikada ne bih uvredio zbog nekog posta,ali slusam o sebi nesto sto nisam nicim izazvao.Recimo Guja sebi daje za pravo da posle dva posta koja su spontano krenula ja idem kao gladan na sr... pa ovo ,pa ono.Nismo ni privatno drugari ,a nismo ni forumski.E zato ja i upucujem na KP,a ovde ne.Ni zbog ceg drugog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aj koji vam djavo ?

nista sa covekovim oglasom nije bilo za sprdnju , a napraviste sprdnju :nea:

 

guja i grau da se stide , samoinicijativno , tri dana

 

svaki da otvori temu i da napise u istoj po 300 puta -necuvisedasesprdamkadmivremenijeikadmije pametevidentnootislanapojatu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gujo,odmori malo.Ovo je konstruktorsko samograditeljski forum,ja se ovde druzim ,opustam i uzivam u nekim temama sa mojim istomisljenicima.Pokazi malo samopostovanja,biraj reci,bez obzira sto je u trendu Reality.Pokazi najbolji deo sebe.Ja te ne poznajem,nemoj da si usao u rutinu ostarelog forumasa koji misli da je zabavan sa nekakvim jevtinim prozivanjem.To sto ja ne reagujem na isti nacin,ne znaci da ne umem da ti odgovorim.Jednostavno?Ako imas neki problem na forumu ili sa forumasima,iznesi ga javno pa cemo svi zajedno da ti pomognemo.Uglavnom postoji resenje za sve.

Sto se tice prodaje na forumu,mi se ovde uglavnom razmenjujemo ili poklanjamo jedni drugima,jer je ovde to tako normalno.Uglavnom se i privatno znamo,tako da je forum samo jedan deo druzenja.Posto sam ja vise godina na raznim forumima hocu da ti kazem,posto smo eto tvojom inicijativom na ,,ti" da si imao dosta finih postova na ,,elitesecurity forum-u"pa i na fi fi i da ne nabrajam.Tako da sam siguran da mozes bolje od ovoga.Neka bude sa manirima i na nivou pa i sa uvazavanjem ako treba.Uglavnom je bolje nego sebe srozavati jevtinim postovima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Okibokis said:

Doktore,ti si jedan od retkih koji se javi povremeno i ja to postujem,telefon postoji i to je bar lako.Ja imam dosta retkih stvari koje cenu dobiju tek u razgovoru sa interesentom.Karlsoni sada trenutno stoje neisprobani zbog drugih igracaka koje mi neprestano stizu.

@Okibokis

Drago mi je da su Karlsoni jos uvek u tvom posedu. :thumbsup:

Ja ih licno nikada nisam imao prilike cuti. Da budem posten, ja sam za njih cuo ovde, na ovom forumu od @ZZZ-a koga i licno poznajem i dosta toga sam o vintage spravama saznao od njega.

Kada dodju kod tebe konacno "na red" da ih preslusas, napisi koju rec ovde.

 

Sto sei tice oglasa na KP, moja pocetna komunikacija je UVEK putem privatnih poruka.

Ako mi prodavac ne odgovori ili ako je nekulturan, agresivan ili bezobrazan, obustavljam dalju komunikaciju.

Slazem se da je pisanje SMS neadekvatno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skoro sve sto sam kupio, bilo je putem sms-a. Jednostavno, uspesno i korektno. Kad god sam se javio na "dogovor"

bilo je price od kulina bana pre nego sto sam uopste i mogao saznati bilo kakvu cenu. Naravno prodavac tu pokusava izvuci i druge informacije od kupca, tipicno pitanje iz tog seta je "cime se vi bavite?". Naravno prodavac na osnovu toga odredjuje i plateznu moc pa koriguje cenu... Ista "procedura" je bila i pre pojave sms-ova. 1. deo prodavac prica i opisuje uredjaj kao da je jedini na svetu. 2. slede pitanja cime se kupac bavi. Da se nekako odredi koliko je platezno sposoban. 3. cenkanje.

I to je shema :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...