Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Ja imam secanja upravo na relaciji ovih misljenja. Profesionalno, preskupo, robusno, i pretezno u rangu snaznih razglasnih pojacavaca.

 

Nisu svi elementi radjeni identicnim kvalitetom i entuzijazmom, lola je imala ruzan fabricki obicaj da se daju ulazno izlazne karakteristike uredjaja, koje sistem inzenjeri naknadno sastavljaju u kompletnu arhitekturu.

 

Sto uz rokove, procedure, propisane dokumentacije i tehnologije, trosi vise vremena nego sam rad na razvoju uredjaja.

 

Mislim da su odbaceni od hifi zajednice(ja sam tada bio pocetnik, entuzijasta i mladjano glupavce koje luta i uci), sto zbog same koncepcije, a nesto i zbog nehifistickih zahteva za funkciju uredjaja.

 

Bitna je bila snaga, a zvuk u prostoru se korigovao za pultom.. 

A 80-90-ih je moda bilo flat..nema boja tona, nema ekvilajzeri, samo sprava koja fascinira radom.

Sto je u velikoj meri i sada, izvor, preampovi, snagas i zvucnici. Zvuk se finalno oblikuje prostorom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tju đe spama, uskladu sam stemom skrozz (free way to bamp the oglas :D )

 

Jedno vreme sam se zapalio bio skroz da tom ampu privedem nešto iz serijala 4311-4312, bilo svašta po oglasima, al pare ko pare, puste.

Tako, kažem, čuo sam ga sa zvujama slične koncepcije - mrak. Totalni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uzgred par čudnih stavki na šestoj slici, za one sa dobrim zapažanjem

 

Primetio sinoć, čak sam počeo da tražim specifikaciju za JBL 4312XP, da nije bas sa dual-concentric visokotoncem.

Budalan :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ploča terminala je okrugla a ne pravougaona.

naravno i tannoy nalepnica a i podosta krunjava ivica

kao da neka slika nije "iz kompleta"

Sada sam malo bolje zagledao - taj deo je nekako nagoreo pa je prekriven nalepnicom, vide se nagorele ivice bočne ploče i delovi ispod nalepnice.

Šta je taj jadnik preživeo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...