Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

On 4/18/2016 at 4:06 PM, Doktor said:

Inace, balansiran tanjir u fabrici za svaki primerak 126-ice pojedinacno je za svaku pohvalu obzirom da se radilo o serijskoj proizvodnji.

Dragocena informacija (pod uslovom da je tačna), pitah svojevremeno na drugom forumu:

http://audiohd.net/phpbb/viewtopic.php?f=21&t=3010&p=23888#p23888

i dobih odgovor:

 


Koliko sam ja do sada video, balansirani su bili samo pojedini tanjiri iz doba prvih serija 125-ica.
 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/16/2016 at 10:14 PM, grau said:

mos me jebat ako je to prodato za 4000e. vise da se neko kurcio, kao onaj kolega svajser sa karlsonom.

Ma dobro, sve je to legitimno ... više sam postovao kao kuriozitet... a i nije sve u novcu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, prophet said:

Dragocena informacija (pod uslovom da je tačna), pitah svojevremeno na drugom forumu:

. . . 
Koliko sam ja do sada video, balansirani su bili samo pojedini tanjiri iz doba prvih serija 125-ica.

@prophet, vidi ovako.

Meni ni iz dzepa, ni u dzep. Ja sam napisao ono sto je meni receno svojevremeno. 

Da li je informacija tacna ili ne, zaista ti ne bih znao odgovoriti.

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kod mene su trenutno 3 tanjira dva nisu balansirana i to od 147 i 160 super ... ovaj od 160b mk2 jeste balansiran ali je laksi 100 gr od 147 koji ima 2,15 kg ... ova dva su po 2,08 kg ... iznenađujuće i od 160super je 2,08 kg ... stim da dva mata i dvije čohe teže još 0,65 kg tako da sa unutrašnjim izađe na skoro 4 kg .... nešto ne osjećam razliku u zvuku između ovga balansiranog i ova dva druga

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

45 minutes ago, Doktor said:

@prophet, vidi ovako.

Meni ni iz dzepa, ni u dzep. Ja sam napisao ono sto je meni receno svojevremeno. 

Da li je informacija tacna ili ne, zaista ti ne bih znao odgovoriti.

 

 

 

Svako iskustvo je dragoceno, znam da pišeš prema najboljim saznanjima koje imaš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...