Jump to content

Lepota dizajna


Fukushima

Preporučeni Komentari

Uživo izgleda još bolje! Svratio sam na 15 minuta prije škole do Khagdara po neke žice u Sheraton, pa sam stao da se upoznam sa Deanom i Harkonenom. Pojačalo je takvo da ne možeš proći kraj njega, a da ne staneš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zerowaf jel to bakar ili neka vrsta boja?

 

 

To ti je kao da si zavirio ispod umivaonika u nekoj staro zgradi! Prave vodovodne cijevi, koljena, T-elementi, gornja ploča je isto bakar kao i cijevi, a okvir mi izgleda da je složen od dvije vrste drveta.Kada sam rekao da podsjeća na rekvizit iz filma 20 000 milja pod morem, Dean se nasmijao i rekao nešto kao da i drugi pričaju isto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi jasno kako ljudi mogu da uloze tolko truda u govno komponente :msn-rofl:

 http://xaxor.com/bizarre/23346-diy-steampunk-cd-player.html

 

Možda čovek nije zainteresovan da troši novac na skuplje komponente - razumem ja tu logiku, CD je CD  a zvučnik je zvučnik - muzika je muzika. Mislim da je tu mnogo veći gušt bio sam čin kreacije nego rasturanje nekih skupljih komponenti. Al' da je dobro odradio posao, stoji. Možda bi mu bio mnogo veći problem veće pločice koje se nalaze u većim uređajima uklopiti u idejni projekat, ja ne bih mario da svoj CD prepakujem na ovakav način, ali avaj, ima dva napajanja, posebno digitalija, posebno transport, posebno cevni deo....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...