Jump to content

Quad Gastronomique


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 495
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

U je :)Jel se ti to spremaš za neke goste?

Ja? Ne, ja... Samo... teram inat. Malo majstorima, malo majstorima... Moleri su danas proslavili jubilarni 18 dan kod mene, a neko je rekao da dok ja sastavim kutiju, do tada će biti gotova šema za cevni deo... Ja ispunih svoj deo nagodbe... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve bolje ti ide ovaj softver za rendering. Sada izgleda skoro kao pravo pojacalo, postigao si puni 3D efekat, kao da je u sobi kod tebete, u novom ambijenatu :Viannen_loungelizard: Jedino ovo staklo ispred se nikako neda ... :character13::crazyrocker:

1.) Sa kutijom nije problem, nego sa sitnom finom prašinom i detaljima kao što su merdevine u pozadini (da se postigne verodostojnost) i tako...2.) Staklo će se dati, čika AR2 je odlučio da se oslobodi jednog od polarizacionih filtera za foto aparat, a onda ću mu doakati... :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja? Ne, ja... Samo... teram inat. Malo majstorima, malo majstorima... Moleri su danas proslavili jubilarni 18 dan kod mene, a neko je rekao da dok ja sastavim kutiju, do tada će biti gotova šema za cevni deo... Ja ispunih svoj deo nagodbe... :Viannen_loungelizard:

multitasking sinko ....... multitasking ;prvo lebac , a onda ostalo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa za biamp. :)Ja sam ozbiljan.

I ja.Jedino što mogu da ti učinim je da ti dam nacrte/projektnu dokumentaciju pa da se raspitaš koliko bi te koštao par kutija... Ja sam ovim naplatio uslugu. Ni ne želim da znam koliko bi me koštalo da sam morao da platim ekonomsku cenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još jedno pitanje @InSides pa da vidimo: Šta te konkretno hoće? Ovaj projekat (ako si ga ispratio od početka) rastao je oko delova koje sam imao. Svaka dimenzija je stoga referencirana u odnosu na neke delove, pločice, itd. Verovatno je da za tuđe potrebe većina rešenja unutar kutije nisu uopšte primenljiva. Treba da definišeš koje su tvoje potrebe jer kutija nije rađena kao univerzalna, ali može da se preradi da bude.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto vidish. :)Bio sam pod impresijom da je stein u moguchnosti da shtanca ovakve stvari... :)

Suštinski, moglo bi se "štancati", pločica je standardna, trafoi standardni, elektroliti standardni, hladnjaci takođe, a za kutiju je odrađen dizajn i prateća dokumentacija, može se bilo kada modifikovati ili jednostavno koristiti "as-it-is", međutim, pošto je reč o modifikaciji pojačala koje se godinama proizvodilo a modifikacija se još ne zna kako će da ispadne, onda se ja ne bih primio da nekome to radim, ili još bolje, ne bih se obavezao u ovom trenutku. Kada se sve završi, i ako zadovolji slušnim performansom, onda bi i mogli razmišljati na temu... Što se tiče dizajna kutije, to je slobodno za upotrebu jer sam ja autor a niko nema patentna prava na kocku :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...