Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Da li mogu da se kandidujem da budem onaj koji će verifikovati probanjem hrane ko je pobednik.

Posedujem sve potrebne kvalitete za tu poziciju: godinama sam bio iznad stotke sada se omatorilo, godinama sam takođe jako uspešno držao dijetu (kao ono ništa lakše nego ostaviti duvan, ja sam to uradio bar 1000 puta) iskustvo u uživanju u hrani mi ne manjka, ozbiljan sam i ne donosim odluke brzopleto (pojeo bih i jedan i drugi servirani obrok pa tek odlucio a ne kako to mladi rade na brzinu i s’nogu) .....

Mislim da nije potrebno da nabrajam dalje svoje kvalitete zašto me treba angažovati na toj poziciji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Srecko said:

Bogami ako imate primedbe za one Wolijeve slike (izazvali ste ga znaci mislite da može lepše i ukusnije) onda bi vredelo i odreći se Sissy-ja.

Priznajem, nisam ja ni blizu Mikinom nivou.

pa kako...kakvo je to jelo bez ijedne paprike? bilo to suve ili...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li mogu da se kandidujem da budem onaj koji će verifikovati probanjem hrane ko je pobednik.
Posedujem sve potrebne kvalitete za tu poziciju: godinama sam bio iznad stotke sada se omatorilo, godinama sam takođe jako uspešno držao dijetu (kao ono ništa lakše nego ostaviti duvan, ja sam to uradio bar 1000 puta) iskustvo u uživanju u hrani mi ne manjka, ozbiljan sam i ne donosim odluke brzopleto (pojeo bih i jedan i drugi servirani obrok pa tek odlucio a ne kako to mladi rade na brzinu i s’nogu) .....
Mislim da nije potrebno da nabrajam dalje svoje kvalitete zašto me treba angažovati na toj poziciji.
doogovoreno [emoji106]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
2 hours ago, neskor said:

stavio beli plexi na plinth

ne izgleda toliko lose ;)

 

20191125_192422.jpg

20191125_192432.jpg

ovaj pleksi je pao fenomenalno ... ja planiram crni da stvim na plinth za lenka ... otprilike ovaj đir samo crni pleksi

daj malo detalja uklapanja rucke I sasije tanjira sa pleksijem ako nije problem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, revox said:

ovaj pleksi je pao fenomenalno ... ja planiram crni da stvim na plinth za lenka ... otprilike ovaj đir samo crni pleksi

daj malo detalja uklapanja rucke I sasije tanjira sa pleksijem ako nije problem

ja sam se dvoumio izmedju crnog i belog, ali sam ipak na kraju prelomio i uzeo beli

plexi je isecen potpuno isto kao i gornji sloj plintha,

inace plinth se sastoji od 4 sloja spera, ako se dobro secam :)

plexi zalepjen lepkom za drvo, a ivice plexia su poravnate pomocu kopir glodala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo več kod zanimacije ovih dana obzirom da me digitalne konekcije oduvjek hebu , imam pitanjce . Uzeo sam neki dac da tv zvučno  povežem s pojačalom. Dac ima optički i coax ulaz i analogni izlaz za pojačalo te  vajnsko napajanje adapterom 5 V  .  Kad ga optikom povežem na tv  on ni zuc. .Reko do tv-a je , pa reko idem probati na cd plejer , tamo isto ni zuc. Sad se napravim lukav i prepreden pa ga spojim koaksijalcem ( coax out)  i ono na cd-u radi . Problem je u tome što na tv-u nema onaj žuti činč ( coax in  ili out ) pa da ga u njega upiknem .U meniu tv-a ima coax , ali je njegova oznaka nacrtana na skart ikoni .Što mi je činiti ? . Imam neki skart adapter sa žutim (video) i crvenim i bijelim (audio) činčevima  ako treba .Znam da ispadam bedast , al reko bolje da pitam neg da nešto shebem . Kolko znam skart je analogna veza ? Ljepo molim da ako neko ima živaca ovom hrganu objasni ove konekcije .:huh: Inače tv ima i hdmi i usb konekcije  pa ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, black coffe said:

  Kad ga optikom povežem na tv  on ni zuc. .Reko do tv-a je , pa reko idem probati na cd plejer , tamo isto ni zuc. Sad se napravim lukav i prepreden pa ga spojim koaksijalcem ( coax out)  i ono na cd-u radi . 

Moj DAC ima preklopnik optic/coax, doduse prilicno neupadljiv.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...