Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

7 minutes ago, Doktor said:

Čemu jurnjava za minimalizmom ? :hmmm:

Grandioznost je demode 😁 Ali da, ljudi i dalje kupuju uredjaj tako sto pokucaju po poklopcu, pa ako ne zveci, ima 30kg, velicine je pola kauca i kosta kao osrednji stan, toeto 😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Salu na stranu, sve ima svoje, ekonomiju, izgled, kvalitet, kvantitet. Sta ko voli, i sta koga lozi. Jednostavna je racunica, kad se ima moze se stiklirati vise polja 😁 Ja prvi patim da mi uredjaj lepo izgleda, pa i ono ispod poklopca mora biti lepo, ocd neki bemliga. O kvalitetu, sve dok nije razglas sa tenka, nekome to lepo svira, i svirace bolje nego mnogo toga na trzistu, i taj neko nece hteti sigurno da siri vidike, do 00 mu je. Znam par takvih, i vise uzivaju nego mi 😁 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10. 3. 2024. at 22:09, Brijac reče

Ono sto cu mozda raditi na nivou napajanja ovog daca je ultra kondenzator. +-5Va. Ian Canada ima odlicno resenje za to, ali jeftino nije, i pregolemo je. Drugo je, a i kao next best thing, shunt varijanta tik do cipa, nece biti serijskog regulatora svakako. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Nema nikakve promocije, nije nikakva komercijala. Bice to dostupno za diy komunu. Tek je krenulo kao sto napisah. Bice tu sigurno nekoliko varijanti, ne verujem da ce tako nesto kompleksnije iz prve raditi. A mozda i budem u fazonu, bugarin i simultano direkt sa njega, mozda bi i bolje radilo nego resenja pre vise od decenije. Dok se ne proba sve, nece se na jednom zadrzati. 

Ono sto je skoro pa 100% sigurno je da ce imati cevni izlaz. (Bar moj primerak). 

Izmenjeno od Brijac
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...