Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 56 minuta, Zen Mod reče

pa mora da cuva, kad krene da frizira i skida delove, da ima di gi turi

 

:serbvidkakisicl0:

Ovo kad uhvati obostrano jako se teško skida. Ili ja nemam alat da odlemim ovo. Kakogod ima da zavrnem šrafove da ne može više da se otvori Dragon....

Pevao kako pevao :risitas: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Za one regulatore ostaje da se proveri izlazni napon osciloskopom i test realnog tj. malo povećanog opterećenja. Da nema nekih kerefeka i da vidim koliko se greju sami regulatori u odnosu na hladnjak. Mogu ladno da poskidam hladnjake za ovu namenu, mala je struja potrebna. Za AD1865  + OPA potrebna su 2kom. 2x5V i  3kom. 5V regulatora. Za PCM63 + OPA potrebna su  3kom. 2x5V i 2kom. 5V. Samo regulator za XMOS mora imati jak hladnjak.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 47 minuta, NIXIE reče

Za one regulatore ostaje da se proveri izlazni napon osciloskopom i test realnog tj. malo povećanog opterećenja. Da nema nekih kerefeka i da vidim koliko se greju sami regulatori u odnosu na hladnjak. Mogu ladno da poskidam hladnjake za ovu namenu, mala je struja potrebna. Za AD1865  + OPA potrebna su 2kom. 2x5V i  3kom. 5V regulatora. Za PCM63 + OPA potrebna su  3kom. 2x5V i 2kom. 5V. Samo regulator za XMOS mora imati jak hladnjak.

Kad proveris sve molim daj link za kupovinu.

Mozda ti sutra donesem 2K7 oypore.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 časa, krca44 reče

Kad proveris sve molim daj link za kupovinu.

Mozda ti sutra donesem 2K7 oypore.

To ti ne treba za Pavouk verziju, a linkove sam dao ranije. To je za Miro varijantu sa AD1862/65 ili PCM63.

Pavouk ima svoje napajanje na PCB, a za JLS može da ide ono napajanje sa LM1117T-5.0.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, NIXIE reče

Jesu papci, njima je sve jedno dal je 5cm ili pola metra.

Sad sam ih zvao i naj*#$$###.... preko telefona...

Kaže lik ne može da stanu duže žice u kutiju...pa stavite mi u veće pakovanje i naplatite mi ekstra :loleverybody:

Popašćemo definitivno kao zemlja...mrzi ih da rade em nemaju smisao za trgovinu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...