Jump to content

Paypal - Srbija


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • 11 months later...

Totalna kontrola svega.  :sarcastic_hand:

Evo jos jednog slucaja

Citat

Larry Brandt, a long-time supporter of internet freedom, used his nearly 20-year-old PayPal account to put his money where his mouth is. His primary use of the payment system was to fund servers to run Tor nodes, routing internet traffic in order to safeguard privacy and avoid country-level censorship. Now Brandt’s PayPal account has been shut down, leaving many questions unanswered and showing how financial censorship can hurt the cause of internet freedom around the world.

Brandt first discovered his PayPal account was restricted in March of 2021. Brandt reported to EFF: “I tried to make a payment to the hosting company for my server lease in Finland.  My account wouldn't work. I went to my PayPal info page which displayed a large vertical banner announcing my permanent ban. They didn't attempt to inform me via email or phone—just the banner.”

https://www.eff.org/deeplinks/2021/06/paypal-shuts-down-long-time-tor-supporter-no-recourse

 

Gledajte da ne koristite Tor, VPN ili Proxy kad ste na PayPal - mogu Vas iskljuciti odmah bez upozorenja....

Naravno novac ostaje zarobljen na 180 dana

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, vinko reče

Pa jebaga, malo li je cudno placanje vecere preko paypal-a? 

:D

Isn't it?



Sad se ne mogu zakleti, ali kad sam nedavno naručivao dostavu hrane preko Liferando-o u hotel u Passau (restorani su bili još zatvoreni zbog korone) mislim da sam među opcijama plaćanja vidio i Paypal.
Platio sam kao i uvijek gotovinom na ruke dostavljaču, ali - ostavio sam napojnicu preko Paypala! Za napojnicu sam siguran da je moguće jer sam ju baš tako i ostavio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prelazak na PAYONER umesto PAYPAL!!! kada popunjavate registraciju za payoner -ebay trazi da se do 14.06 predje sa PAYPAL placanja  na PAYONER,registracija trazi SWIFT Banke, to pronadjes swift pa posle trazi IBAN koga izgleda banca intesa ne daje za srbiju?ne mogu da se registrujem za payoner. jel neko tp resio u srbiji ili ima neka caka?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, dunavko said:

prelazak na PAYONER umesto PAYPAL!!! kada popunjavate registraciju za payoner -ebay trazi da se do 14.06 predje sa PAYPAL placanja  na PAYONER,registracija trazi SWIFT Banke, to pronadjes swift pa posle trazi IBAN koga izgleda banca intesa ne daje za srbiju?ne mogu da se registrujem za payoner. jel neko tp resio u srbiji ili ima neka caka?

Mislim da nesto nisi dobro razumeno. Tvoj IBAN je u stvari broj tvog racuna ali se dodaje ispred RS.

Da te ne bi nesto pogresno savetovano, idi do ekspozituri i kazi mi sta ti treba. Sigurno ti nece reci preko telefona tvoj broj racuna

Pozdrav Misa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

IBAN mora da ima 22 karaktera,3 i 4 mora da bude digit,sta god mu to znacilo .broj racuna kartice ima 16 karaktera,ako stavis RS napred +16 = 18 loja su ona 4 karaktera? kako uneti istek trajanja i ona tri zadnja broja???

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 year later...

To znači upravo to što piše. Fizičko lice neće moći biznis licu da uplati NIŠTA a ni biznis lice fizičkom. **bo ** ja mamu * i ratu i rusiji i kini. :msn-rofl:

 

https://www.paypal.com/RS/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full?utm_source=epsilon&utm_campaign=A_OW_EM_AH_HR_NI_NI_202202_213175_ICE_Q1_UA_Legal_Other_RS_en_US&utm_medium=email

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...