Jump to content

Sve aktivnosti

Ovaj tok se automatski ažurira

  1. Poslednjih sat vremena
  2. Ma kakvo bolje, to i mineralno neko od cestitog proizvodjaca i bice okej. Gl4 pod obavezno.
  3. Danas
  4. ovo sam sipao, konkretno. ima bolje al ne treba gl4 obavezno.
  5. elem 2 komada grozomornih 15-ica iz Tannoy T40 subwoofera 1 izvadjen iz kabineta, stanje ko casa 1 u kabinetu, samo jedan kabinet imam, fabricki znaci 2 kom. 15-ica i jedan kabinet ako nekom ne treba kabinet, moze se iseci i izvaditi drajver cena : recimo za clanove foruma 150 evropljana - licno preuzimanje ili neki dogovor (ne slanje!) Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803:: WWW.BLUEARAN.CO.UK Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803
  6. Cije si sipao, da naspem kvalitetno da sto duze traje ova getriba
  7. to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N zaebo sam se sto ih otudjih ....
  8. 75w90 gl4 sipaj i uzivaj.
  9. Poljep drajver! Ubio se za neki bas refleks!
  10. Mozes i na parče kartona! Daj govori kako se čuje staklo!
  11. Za slusalice Nego, montiraj to negde i pricaj kako svira
  12. Kako su maleni...srednje-visokotonci😍
  13. U pravu si, za stari mi nije bilo bitno jer se raspao, mozda najbolje da uzmem 80w90, 75w80 nekako tanko za njega. Plus zimi nece biti pregusto ako doceka zimu
  14. SAE90 nije vise za taj menjac ! , jer je previse gusto, tako da ce se menjac u toku voznje mnogo grejati , multigradna hipoidna lakotekuca menjacka ulja gradacije 75W80 , ili 85W90 , je mnogo bolji izbor ! , takva se ulja odavno iskljucivo koriste u modernim manuelnim automobilskim menjacima .
  15. Ovaj vokal za SUNO je najbolji za filere. Zato je svugde skoro isti.
  16. ma de normalno
  17. Juče
  18. Ispustio staro iz njega kad sam skidao sa napustenog, to je jedan od ona dva. Presuo iz mog i dodao po potrebi, a u pitanju je FAM sae 90 gl4 specifikacije. Vozeno u petostepenom od decembra ili januara, preslo 3 hiljade Inace gl4 spec se sve manje i manje pravi a za njega je gl3 preporuka samo njega jedino pravi firma bell chemical a oni su dno dna. Ne znam ima li ko iskustva sa famom, meni se nesto i nije dopao kvalitet od kad ih je valvoline kupio, al bilo daj sta das. Nesto se razmisljam da porucim inino ili modrica, ostalo vecinom imam sumnje da su falsine a gl5 izbora sirom al ne ide zbog sinhrona
  19. ludilo mozga
  20. Jbt kakav vokal. Sibéal
  21. Dvostruka C jezgra
  22. mjok to je neki AI mene ninja lepo naucijo - kad oces da dokazes, uzmes novine sa dansanjim datumom i slikas pored
  23. Doobro, kad nece niko da pita zasto se kliberim...stigao jeee... STAAAKLEENIII😍!!! My precioussss ..
  24. Pregledaj nivo ili jos bolje zameni ulje u menjacu , tu bi trebalo da ide neko kvalitetno lakotekuce hipoidno menjacko ulje gradacije 80W90 ili 75W80 ,...
  25. Ako ti je duši lakše, i ovdje prrrrržiiiii već mjesec dana (recimo danas je bilo, šta bilo i sad je 42), ne mogu ni da zamislim šta nas čeka u 7 ili 8 mjesecu.....Još su uz to glavešine potpalile gradsku deponiju, a dotična se nalazi sjeverno od grada, neznam možeš li i zamisliti na šta liči sve ovo....k'o prizori iz SF filmova i sl.. Al' ne damo se živi u ruke.....
  1. Učitaj još sadržaja
×
×
  • Kreiraj novo...