Jump to content

Recommended Posts

Onda, neka napravi malo pojacalce A klase, dovoljno i par vati. Najbolje neko to bude neki "power follower". Ima ga na diyaudio.com SEWA amp. Jeste da to vise nije malecko i toliko jeftino, a opet nije preskupo ni nemoguce. Vredi svaku paru...

Ali baš lampaši imaju ta zujanja, brujanja, zvonjave... Čudno mi sve to. Meni se, još uvek, čini da je izvor svega ranije u lancu. 

Slušaj ti to sa lampama i ignoriši kablove.

Ih bre Zoki. Zezaš me? Ni jedno dobro pojačalo nema ni šuma ni bruma. Njemu su, koliko sam razumeo, sva osim tog jednog lampaša pravila isti problem.Možda horna pumpa šum, lmpašu fali taj obseg... Ko zna.

2 minutes ago, skrstic said:

Ih bre Zoki. Zezaš me? Ni jedno dobro pojačalo nema ni šuma ni bruma. Njemu su, koliko sam razumeo, sva osim tog jednog lampaša pravila isti problem.Možda horna pumpa šum, lmpašu fali taj obseg... Ko zna.

Šum mi prave samo digitalni moduli, obicna AB klasa i PASS 30 isto ne (neki minimum samo na jako blizu) a taj mali lampaš pogotovo ne.

Znači problem je samo u digitalcima.

Da, batali D klasu i te jeftine module. Napravi mali "follower" A klase kao sto sam spomenuo i uzivaj...

On 4/21/2017 at 11:17 AM, Vix said:

Da, batali D klasu i te jeftine module. Napravi mali "follower" A klase kao sto sam spomenuo i uzivaj...

Da li je ovo tda7297 plocica koju preporucujete?

$_3.JPG