Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Gujo, u čemu gledaš, kad ti iskaču ovakve preporuke? Preporuke su odlične!

neam pooojma, pokupim mrvice sa imdb (od vaših ideja)  od trejlera, ako mi zapne nešto dolepim mu "online" a ako je neki uvrnuti jezik onda ono "sa prevodom"

pa kud odvede, to je. onda kad iskrmeljam odabir, iskoči često i preporuka pa krmeljaj dalje ili zapamti za neki drugi dan. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sinoć odgledao Divergent (2014), a sve bazirano na činjenici da sam u Laguni primetio tri knjige koje na naslovnoj strani spominju film. E sad, jel' film snimljen po knjizi il' je scenario prerađen za štampu, ne bih znao ovako napamet (a mrzilo me da istražujem) pa sam što bi rekli, izrizikovao deo večeri pred spavanje da odgledam. Nije da liči ili ima ikakve izražene sličnosti sa nekim drugim filmom, ali upada u podkategoriju scifi filmova gde je u budućnosti posle velikog rata (oh, kako poznato zvuči) nastalo novo društveno uređenje koje, da budemo iskreni, nije ništa bolje nego ovo što ga imamo sada ali sa premisom idealnog... U detalje ne bih, da ne kvarim onome ko eventualno želi da odgleda. U filmu jedino što mi nije leglo što je jedna od akterki Kate Winslet koju smo jednom već morali da otrpimo u Titaniku i to sve do kraja (što je ne udaviše, nije mi jasno?!)...

 

Večeraske na programu Insurgent (2015) a tako se zove i druga knjiga (takođe izložena na postamentu u knjižari) pa računam da će se tokom sledeće godine ako ovaj drugi nastavak nije totalna katastrofa pojaviti i Allegiant...

 

Film nije kandidat za Oskara ili neku drugu prestižnu nagradu, rekao bih, ali nije ni lošiji od sličnih novih filmova (Hunger Games, Maze Runner...) 

 

edit>

 

Insurgent prošao okej, jedino što je hepiend a tome se nisam nadao. Kako li će sad nastaviti i hoće li... U Gremlinima se barem znalo da nastavak sledi čim ih nahraniš posle ponoći...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Maze Runner je meni najbolji od tih serijala...

 

 

Parfume the story of murderer (2006)

 

odlican...sad odgledao.

 

sledece je Out of Africa, to nikad nisam imao prilike da vidim. Kazu da ima muziku koja se visoko kotira na lestvici...naravno, ispod Gospodara prstenova :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...