Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Ja rezervisao ulaznice za sutra u Cineplexx-u, TC Ušće.    

ma (od)gledao i ja u Cineplexx-u.

 

dobaaaar.

 

ali ne i bolji od Blade Runner-a .

 

Ridley  jos nije prevazisao samog sebe.  Cekam  Untitled Blade Runner Project

 

 

Scott planned to helm the Blade Runner sequel after The Martian (2015)

Cinematography by  Roger Deakins  (pogledati sta je ovaj snimio sve)

 

 

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ridley je car...

 

rece da ce da pravi jos tri nastavka Prometheus-a, kako bi zavrsio pricu.

Podseća me na Star Wars. Prvo krene od sredine i ide do kraja a onda se vraća na početak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odličan film. Matt nikad bolji.

 

Men se knjiga dopala, film još nesam gledo. Totalno amaterski napisana pa se SciFi čistunci malo mršte na pošalice koje se provlače kroz istu (npr. kad marsovac napravi za svoje potrebe novu mernu jedinicu i nazove je gusar-nindža jer mu se može), ali meni ima dobar šmek.

 

Istina, ja volim i Linčovu Dinu do imbecilnosti :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iskreno , ceo ciklus sam tako davno i toliko puta procitao da mi je Linchova Dina jednostavno bleda senka originalnog materijala

 

ono sto je u filmu predstavljeno , da i zanemarimo da je nemoguce pokriti celu pricu , je samo povrsina .....

 

ete sto je strpao u 3 sata ....... da se produzi na jedno 13 , mozda bi valjalo pogledati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hmphda... Kad se prvi put pojavio film, došlo mi da vrištim - pre toga sam pročitao svih dvanaest knjiga. Pa taman da je HF sve uspeo da nagura u jednu knjigu, od toga ne bi moglo da se napravi manje no 6 sati filma. Al' da je stalo 12 u jednu, onda to ne bi bila Dina, to bi bila "samo još jedna kratka SF priča" 

Postoji razlog zašto su Hobiti i Gospodar prstenova morali da se nagužvaju u po tri celovečernja... Kad neko snimi 12 delova po tri sata, možda uspe rekreirati suštinski važne momente iz serijala... Al' ajd, pogledao i original film, i extended verziju, preživeću i ovaj remix. Koliko više mogu da se razočaram?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iskreno , ceo ciklus sam tako davno i toliko puta procitao da mi je Linchova Dina jednostavno bleda senka originalnog materijala

 

ono sto je u filmu predstavljeno , da i zanemarimo da je nemoguce pokriti celu pricu , je samo povrsina .....

 

ete sto je strpao u 3 sata ....... da se produzi na jedno 13 , mozda bi valjalo pogledati

 

nemoguce je preneti celu pricu. epska fantastika je zeznuta

 

skoro sam ponovo citao " Do Androids Dream of Electric Sheep?" po kome je snimljen Blade Runner. ista stvar.

 

ali kako god okrenes BD je top 5 SF filmova svih vremena.  Dine isto. :buehehe:  

 

nisu ni zagrebali po povrsini koliko SF knjiga ima od Asimova, Klarka, Gibsona, Lema, Hakslija.....

 

Ima toliko materijala da smimaju da svake godine mogu bar 5 da izbace  da se smrznes, a ne bulshit produkcija :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

btw. volim ja Linca ........ Straight Story mi je jedan od najdrazih filmova ...... al Dina je ........... ma kakvih 5

 

izbrisi 200 SF filmova da bi Dina bila na 5-ommestu

 

recimo - pogledas ova dva : http://www.zenmod.in.rs/books-periodicals/%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D1%8B%D1%82%D1%8C-%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC/

 

onda skontas da nemas vremena za mediokritetstvo i uzaludne pokusaje

 

takodje pogledati VIY za slicno ludilo , mada nije basssssssss SF

 

ma , ko bi se svega setio

 

Dark Star je , recimo , legenda ........

 

"bombo .... buš pukla ? "   :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glede Dine, nikako da stignem da pogledam ovo

 

 

Leptejebo, dizajn je trebao da radi i pokojni HR Giger i to pre Aliena, glumačku ekipu da i ne komentarišem... The mother of all unmade movies :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...