Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

aha

 

i niklom u elektrokuplungu/getribi ........

 

 

Znalac! Ja tek otkrivam tehničke osobine elektro i dizel vučnih vozila. Bit će to zanimljivi ispiti! Pogotovo kad uzmem u ibzir koliko su nabrijani ovi magistri što nam dolaze predavati kao da smo u najmanju ruku inženjeri strojarstva. :rofl:Bio na onoj .cc domeni...našao. tenx! Uberkalt!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Rush (2013)

 

post-65-0-36790200-1396136929_thumb.jpg

 

Nikad nisam pratio F1 cirkus ali ime "Niki Lauda" mi je poznato, čini mi se, od kad znam za sebe... i pored toga priča o njemu i njegovom velikom konkurentu - James Huntu - bila mi je zanimljiva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ja odgledao nimfomanku

četri sata mučenja

ja sam ljubitelj trirovog dela, ali ovo je njesra, teško njesra. bolje reći teško proseravanje o životu, umetnosti, muzici pa čak i o ribolovu. na nivou tinejdžera.

svetla tačka rola ume turman. ostalo, jadno, bedno i patetično

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^Mučan je istina, ni malo zabavan u entertain smislu, ali reditelj veoma dosledno i pošteno govori priču o seksualnoj izopačenosti. To je bio cilj, i on je ispunjen. Etiketu ne bih komentarisao. Uzgred, nije mi jasno kako nije primećena gluma Šarlote Geinsburg, pa ona je učinila da Vam film bude mučan (tema nije ni malo vesela), što je siguran znak da je uspela da na pravi način ostvari svoju ulogu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^Mučan je istina, ni malo zabavan u entertain smislu, ali reditelj veoma dosledno i pošteno govori priču o seksualnoj izopačenosti. To je bio cilj, i on je ispunjen. Etiketu ne bih komentarisao. Uzgred, nije mi jasno kako nije primećena gluma Šarlote Geinsburg, pa ona je učinila da Vam film bude mučan (tema nije ni malo vesela), što je siguran znak da je uspela da na pravi način ostvari svoju ulogu :)

Pretezno gledam drame, tako da znam sta sam ocekivao, nisam ocekivao zabavni film. U drami postoje puno aspekata koji mogu da navedu na razmisljanje u raznim pravcima a mucno radi mucnog je po meni besmisleno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...