Jump to content
Aleks

Project Shurak

Preporučeni Komentari

Ma tu trebaju tockovi od japanera, ako neko zna sta je japaner (gradjevinska kolica, povelika).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

E, za ovakve neprilike sam pre dobrih 15god. napravio dve daskače od debele šperke dimenzije 250x450mm na njih montirao po 4 perfektna snažna točkića.

Drugim rečima naparavio dve transportne platforme, za vozikanje teških komada nameštaja (naročito TA peći, jer su njeni točkići jad i beda), kod krečenja i drugih radova u stanu itd.

Ovaj tip točkića upotrebljen.   https://uradi-sam.rs/fixni/tockici-set-450mm-crni-za-namestaj.html

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Leonardova ideja je najbolja, ništa se ne radi na zvučnicima. Sutra ako mu se ne svidi samo se reši postolja sa točkićima. I da, metalne delove točkića bi valjalo obojiti u crno. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Da on sa tim tockicima ne juri kutije po sobi ko ves masinu u kupatilu

Spicasta obavezno, na mermer... Umrtvljuje kutiju, bass ne radi zezancije sa sobom, cistiji visoki i srednji

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

I ekstra povoljno dobije usečene brazde po parketu, nakon dva tri kruga vožnje. Pravi puristički analogni parket!

( Ženče, vidi šta sam uradio dok sam utrefio pozicije zvuja! )  :msn-rofl:  

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nixie, naravno. Moj komentar se odnosio na "špicasti" predlog, radi tačkastog dodira. :)  

Prave se i takozvani "točkići za nivelisanje" sa štelujućom nogicom, vijkom, koji se nakon vožnje i pozicioniranja može odviti i koji izdigne točkić sa podloge.

Taj točkić/nogica može imati šiljak i sasvim bi ispunio ovakvu ideju/zahtev.

HRLH-SPO.eps_preview72.jpeg  

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

E ovi su dobri. Baš sam hteo da kažem da stavi i točkove i šiljke. Kad ga pozicionira samo odvrne šiljke a točkovi ostanu u vazduhu.

PS

Meni su točkići od TA peći ostavili trag na parketu u staroj kući, jasenovom doduše,  koji je bio mekan ali predivan.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ovo nije loše ni za pojačala od 35+ kila :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 55 minuta, Nesic reče

Moraju biti špicasti točkići :D

truck-with-spike-wheels.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sve to ok, ali kontam da ni oni ne veruju da njih neko plaća za to što rade. Missim, zamislite da zarađujete za život kao mythbustersi. Jbt, to je život, a ne ove naše patnje :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...