Jump to content
doubleM

Shameless copy of M2 by dragi nam Zen Mod :)

Preporučeni Komentari

On 9.2.2020. at 15:36, chakija reče

Biće, nadam se, za par dana. 

Jesi uspeo da ga dobiješ - daj neki utisak u Sissy temi. Evo ja ga sad slušam. Ma BRUKA:msn-rofl:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nema to... ovaj moj... prikacio sam laptop na tv i sistem i ajde da gledamo neki film...

Nakon 20 minuta sam iskljucio sve i vratio laptop na ormar.

To je to :D

Jedva sam ga odučio od dugmeta na ampu, pa to je tek interesantnooo......

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
5 hours ago, Aleks said:

Nema to... ovaj moj... prikacio sam laptop na tv i sistem i ajde da gledamo neki film...

Nakon 20 minuta sam iskljucio sve i vratio laptop na ormar.

To je to :D

Jedva sam ga odučio od dugmeta na ampu, pa to je tek interesantnooo......

Ne znam šta mene čeka, još je mali, 6 meseci, ali osećam ništa dobro. Umesto ampova praviću ja visoke police... 😀

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Na big diya je objavio neko sliku bio sa tarabom po sred sobe da spreči nejač da priđe tehnici :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Eh, a sta cete ako/kad vam klinac vrisne cim malo jace pojacate (na radost zene i babe u komsiluku). I ne mozete da pustate bas sta vi hocete, nego ona/on biraju, pa vam se moze desiti da cete pustati Gummy Bear i slicno :buehehe:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Eh, a sta cete ako/kad vam klinac vrisne cim malo jace pojacate

“Napravite” bar još jednog klinca da bi ste imali: stereo, veliku pozornicu, transparentnost ......... i potpunu uživancije .

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
9 hours ago, Vix said:

Eh, a sta cete ako/kad vam klinac vrisne cim malo jace pojacate (na radost zene i babe u komsiluku). I ne mozete da pustate bas sta vi hocete, nego ona/on biraju, pa vam se moze desiti da cete pustati Gummy Bear i slicno :buehehe:

Onda menjamo flizofiju slušanja i govorimo kako je sve muzika, tražimo ultimativni mir u notama "Pilića" i "Zakleo se bumbar".:buehehe: 
Posle toga se sve svodi na izmamljivanje osmeha...onda zaboraviš na pojačalo, muziku, fetove, gitare, itd... :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Onda menjamo flizofiju slušanja i govorimo kako je sve muzika, tražimo ultimativni mir u notama "Pilića" i "Zakleo se bumbar".:buehehe: 
Posle toga se sve svodi na izmamljivanje osmeha...onda zaboraviš na pojačalo, muziku, fetove, gitare, itd...

Upravo to!!!
To je muzika i uživanje!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

http://youtu.be/O91xTpP4zWQ

Kao deda i baba imamo podeljene zadatke: baba pušta „ozbiljnu“ music, sa osmišljenim upadima na željene i omiljene dečije, ja sam razbijački element koji ruši sve navike i stvara nove... ;)

Radilo je i kod oca i kod čiče, radi i kod treće generation... ;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
4 minutes ago, zika said:

http://youtu.be/O91xTpP4zWQ

Kao deda i baba imamo podeljene zadatke: baba pušta „ozbiljnu“ music, sa osmišljenim upadima na željene i omiljene dečije, ja sam razbijački element koji ruši sve navike i stvara nove... ;)

Radilo je i kod oca i kod čiče, radi i kod treće generation... ;)

To je to! Kradem i primenjujem! :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...