Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

6 hours ago, NIXIE said:

Nećeš verovati, ali ima.:msn-rofl:

Ali taj nivo detalja... U jednom momentu smo čuli obojca kako je pevačici vazduh kroz zube prošao.

Pa onda ona druga koja mljacka dok peva . Čuješ joj mehuriće pljuvačke:msn-rofl:

 

Blaženi su oni koji ne čuše, a poverovaše :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, NIXIE said:

Usput se Mika podsetio kako izgleda Win10.

Nije nemoguće da Win10 - ulepšava zvuk. Drajveri su drugačiji...I onaj tvoj plejer - jezivo dobri snimci - produkcija - odnosno sve zajedno.

Naravno klasa DAC ....Jbg ...koliko para toliko muzike :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Nije nemoguće da Win10 - ulepšava zvuk. Drajveri su drugačiji...I onaj tvoj plejer - jezivo dobri snimci - produkcija - odnosno sve zajedno.

Naravno klasa DAC ....Jbg ...koliko para toliko muzike :thumbup:

D10 je predobar za novce koje ga placas a sa malo rada i delova ne izlazi mnoooogo skuplje , a mogao bi da skoci po zvuku za ujebote

50 minutes ago, Woland said:

^ nači, dobar DDDAC? 

ih , tesko biti bolji od D10

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Brate ovo nema opis . Neopisivo je. :smesna:

Citiraću kolegu "svi drugi zvučnici po sajmovima i salonima  vrište u odnosu na ovo".

:msn-rofl:

 

25 minutes ago, Zen Mod said:

D10 je predobar za novce koje ga placas

:D

 

8 hours ago, shonne said:

Zezate se vi...ostarili a neozbiljni. emoji16.png

Ma jok. :laugh1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto dočekasmo i to. Najbolji način da se prevaziđu osobne zablude, 4 ušesa čuju bolje od 2, analitički bolje. Sada vlasnik zna šta mu je dalje činiti. 

Aj Nixie predstavi nam tvoj DAC, a ako jesi daj linak da pogledam, nemerem tražiti vazda vrućina je ovde u skandinavije 30C , lični osećaj kao u Serbije 36-37.

Drugo ono što mi je drago je da se Mika razuverio da može da ima bolje zvučnike. Ono uvek ima i može bolje ako se oprostiš od 00000k eura. Sad polako step by step filigransko doterivanje sistema. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, Mikorist said:

Izgleda da se Iron i ovaj DDAC gađaju neopisivo dobro.

Problem je gain - da bi dobio 18W na Sissy treba bar 10db gain.:)

Taj DAC ima izlazni napon u kriku oko 1.4VRMS što je dovoljno za većinu snagaša kad bi svi fajlovi bili iste glasnoće, ali nisu, čuo si. Razmišljam o nabavci Cinemag izlaznih trafoa koji bi podigli izlazni napon dva puta tj. +6db.

Sistem ti je sad dovoljno dobar da se čuje svaka žica koju promeniš. Ti kablovi koje sam donosio nisu skupi, napojni po Ozrenu Bilanu, interkonekti od žice koja je na ebaju možda par dolara metar, razvodna letva id 1800 din.

Međutim oba bitna kabla za DAC, USB i napojni,  su stariji FTA modeli. Tu su mi se pokazali kao znatno unapređenje u odnosu na moje amaterske pokušaje. Zoki zna znanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

D10 je predobar za novce koje ga placas a sa malo rada i delova ne izlazi mnoooogo skuplje , a mogao bi da skoci po zvuku za ujebote

Čuje se da ima tri OP na izlazu, a 100% sam siguran da sam čuo i zvuk elektrolitskog sprežnog kondenatora. Kad bi se to eliminisalo i dodalo ljudsko napajanje....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...