Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

17 minutes ago, shonne said:

neko spomenu dva displeja i dva enkodera :D  hoce li da bude ovako nesto? :D

 

shonne brte, jes da svako ima svoj okus, al ta dugmad su ruzna ko lopov

msm, dva lopova, jerbo su dva dugmeta

ne moz preamp da se odluci jel glumi McIntosh, il je regulator hidraulike na Belorusu

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, Zen Mod said:

shonne brte, jes da svako ima svoj okus, al ta dugmad su ruzna ko lopov

msm, dva lopova, jerbo su dva dugmeta

ne moz preamp da se odluci jel glumi McIntosh, il je regulator hidraulike na Belorusu

 

:smesna:

al ti pratis na velikom forumu za MUSE preamp koliko su oni otisli u krajnost. 2 enkodera, da sve zivo menjaju. Karantin od diy-ra napravi extremistu :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

o je - UGS-MUSE preamp GB thread ............... ne pratim brte, upratio sam ekipu zaludnih baba na pocetku - bese thread poseban pokretaca i ove teme..... ono kad Fifilisticar za godisnjicu braka dobije letalicu i instranumenat, pa poludi do daske

msm, oce pravu UGS , da koriste invertovano vezane N JFet umesto P JFet, pa niko da dokaze da je to no-no

da ne pominjem 64 strane onanije o vizualijama, i upadanje u svaku mogucu mitolosku zamku

a Muse imam u fioci, tamo ce i ostane

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Zen Mod said:

o je - UGS-MUSE preamp GB thread ............... ne pratim brte, upratio sam ekipu zaludnih baba na pocetku - bese thread poseban pokretaca i ove teme..... ono kad Fifilisticar za godisnjicu braka dobije letalicu i instranumenat, pa poludi do daske

msm, oce pravu UGS , da koriste invertovano vezane N JFet umesto P JFet, pa niko da dokaze da je to no-no

da ne pominjem 64 strane onanije o vizualijama, i upadanje u svaku mogucu mitolosku zamku

a Muse imam u fioci, tamo ce i ostane

pass rules I know :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Zen Mod said:

pored brda konstrukcija koje je obnarodovao, najvaznija stvar koju je Pass dao je da se valja razmisljavati svojom glavom

 

msm, valja se 

 

:Viannen_loungelizard:

slazem se, u potpunosti. Put da se ide da juri to sto je on napravio ne ide, jedino da odradis copy paste ili da radis nesto drugo po njegovim uputima, tj nfos

Cinjenica da su oni odradili izvrstan (mislim na francuze) posao sto se tice celokupnog uredjaja. U krajnjem slucaju sve su to moduli a oni su zamenljivi sa onim sto treba :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono sto su francuzi odradili sa uP i sa UGS preampom - u velikoj meri je primer zdravog inzenjerskog pristupa, poprilicno jasan projektni zadatak i prioriteti

 

ovo sto je sad aktuelna tema - u pocetku (kako rekoh ) upratih i mislim , bas kako sam opisao ........ ne znam u sta se pretvorilo kasnije, da se nije usunjao neko i ulozio malo zdrave pameti ......... 

usput , sto se mene tice , resistivni atenuator me ne zanima u smislu ultimativnog resenja ....... bice i toga, al samo zbog para ..... tj. da nesto moze da se zavrsi a da bude jeftinije od Iron Pumpkins 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...